lekarz Michał Borys

Świetna wizyta! Doktor zbadał, sam obejrzał i omówił wyniki badań (!) rozwiał wszystkie moje wątpliwości jak postępować z moim „kolanowym” problem. Takie wizyty to ja rozumiem!

Pełny profesjonalizm, świetny kontakt i omówienie problemu, zrozumiale odpowiedzi na moje pytania, leczenie bardzo skuteczne, pozdrawiam doktora! P. Andrzejczyk

Wizyta na NFZ ul. Świętokrzyska NCM, lekarz od początku wizyty był nieprzyjemny i pretensjonalny, przeprowadził niedokładny wywiad, na moje pytania odpowiadał szyderczo. Teraz mnie nie dziwi dlaczego byłam jedyna w kolejce do tego lekarza i dostałam tak szybki termin wizyty. Tacy „profesjonalisci” nie powinni mieć kontaktu z pacjentami. Szkoda że w ankiecie pod punktem „uprzejmości” nie można zaznaczyć 0 gwizdek. Nie polecam.

Nie polecam.

Doktor bardzo profesjonalny, uprzejmy, dokładnie bada i odpowiada na zadane pytania w sposób zrozumiały, jestem bardzo zadowolona

Jestem bardzo zadowolony z leczenia, lekarz kontaktowny, dokładnie bada, ogląda wyniki badań sam, sporo wyjaśnia, w sposób zrozumiały odpowiada na pytania, efekt operacji i całego leczenia bardzo dobry, dziękuję! Bartosz P.

Od kilku lat jestem pacjentką Pan doktora Michał Borysa. Często muszę korzystać z pomocy tego wspaniałego ortopedy ze względu na urazy i starcze dolegliwości. Jestem pełna podziwu i szacunku dla kompetencji i stosunku dr Borys dla nas, osób starych. Mało który z lekarzy posiada tyle cierpliwości i empatii dla pacjentów. Byłam zaskoczona i wzruszona kiedy Pan doktor osobiście robił mi zastrzyki przeciwbólowe. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką troską. Tą drogą chcę raz jeszcze podziękować Panu doktorowi za opiekę i prosić o dalszą cierpliwość. Życzę Panu doktorowi wielu sukcesów i dużo pomyślności. Wdzięczna pacjentka. Barbara Średniawa.

Byłem u dr Borys dwukrotnie, za kążdym razem z innym problemem, z obu wizyt jestem bardzo zadowolony, lekarz kulturalny, poświęcił mi odpowiednio dużo czasu, zbadał, odpowiedział na moje pytania, nie pospieszał, co najważniejsze - zalecone leczenie okazało się bardzo skuteczne!

Lekarz profesjonalny, dokładny, szczegółowo wypytuje o problem oraz bada, sam ogląda wyniki badań nie opierając się wyłącznie o opis radiologa, bardzo polecam!

Doktor Borys uratował moje kolano po fatalnym urazie. Dziękuję za pozytywne nastawienie, życzliwe podejście, operację oraz cały okres dalszego leczenia. Monika S.

Wizyta u doktora na Świetokrzyskiej rozczarowała mie. Lekarz nie udzielał informacji co do diagnozy jedyny jego komentarz to, ze kilogramy ciała powodują dolegliwosci. WYkonał zastrzyk blokade w bolace miejsce. Na płytke rezonansu nie spojrzał bo za stara ale ze swiezych badań jedynie zalecił rtg. Czułam się jakbym zabierała czas....Szkoda ..