lekarz Michał Brzozowski

Neurochirurg

Wczoraj przyjechałem do przychodni neurochirurgicznej SANITAS gdzie miałem być przyjęty przez dr. Brzozowskiego. Z powodu operacji, którą przeprowadzał tego dnia od samego rana na Klinice Neurochirurgicznej przy ul. Banacha 8 nie mógł przyjąć wszystkich pacjentów w przychodni. Z powodu przedłużającej się operacji zostałem przyjęty w gabinecie lekarskim późnym wieczorem w gabinecie lekarskim w Klinice Neurochirurgicznej. Po przyjęciu mnie dokładnie zapoznał się z moim przypadkiem, wytłumaczył przystępnie co mi dolega i pomógł jak umiał najlepiej. Jestem zaskoczony ogromną wiedzą sztuki lekarskiej, którą posiada, oraz uprzejmości z jaką zostałem przez Niego przyjęty. ...

Wiem, że spotkamy się znów na pewno za trzy lub cztery miesiące w czasie operacji. Jestem zachwycony postawą pana doktora i polecam Go gorąco jako lekarza, który ma prowadzić moją operację. Muszę dodać, że przez swoje uprzejme i profesjonalne podejście do pacjenta przywrócił mi na nowo chęć do życia i wiarę w wyleczenie mnie.

Byłam operowana przez p. doktora Brzozowskiego dwukrotnie (obydwie operacje kręgosłupa, każda innego odcinka). Jest naprawdę lekarzem z powołania do tego obdarowanym niezwykłym darem w swojej specjalności. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza każdemu, kogo dotknęła choroba z zakresu neurochirurgii. Dziękuję serdecznie panie doktorze za pomyślnie przeprowadzone operacje i opiekę, jak również przy tej okazji całemu personelowi oddziału neurochirurgii PSK 4.

Pan DR . Michał Brzozowski uratowal życie mojemu mężowi za co bardzo mu dziękuje . Jest to człowiek któremu można zaufać tak jak w przypadku mojego męża gdzie stan był krytyczny , po trzech operacjach mózgu i po pół roku mój mąż jest w bardzo dobrym stanie ,poznaje rodzinę ,rozumie co do niego mówimy jezdzi na wózku .PANIE DOKTORZE JEST PAN WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM ODDANYM LEKARZEM SWOIM PACJĘTOM Stanisław Wołkowicz

Moja siostra Anna bardzo ciężko zachorowała. Miała w głowie dwa tętniaki, operował ją dr Michał Brzozowski. Operacja przebiegła pomyślnie. Po raz pierwszy w życiu spotkałam się z takim lekarzem, tzn. miłym, sympatycznym, rzeczowym i opiekuńczym. Serdecznie dziękuję doktorowi i całemu personelowi medycznemu za uratowanie życia mojej siostrze. Wdzięczna rodzina z Chełma.

z doktorem miałem przyjemność nie raz a to z powodu mego tętniaka. Uważam że jest dobrym doktorem. Niestety ostatnio chyba zapomniał o mnie gdyż idzie rok jak czekam na wypis i wyniki badań ze szpitala. Niestety nie mogę sie dodzwonić a nawet jak jakoś dojadę do tego Lublina to zazwyczaj go nie ma. Brak mi jakoś energii i sił by cały czas dopominać się o swoje. mały minusik. :\

mały minusik. :\

pan doktor Brzozowski to chodząca wyrocznia. Wyrwał moją miesięczną córeczkę z ramion śmierci. Będę mu wdzięczna do końca życia. Polecam bo jest lekarzem z powołania i z ogromnym talentem.

wspaniały lekarz,fachowiec,specjalista,podobnie jak Jego przełożony,prof.Trojanowski, WIELKI mały,skromny, przesympatyczny CZŁOWIEK.Polecam każdemu,kto potrzebuje lekarza tej specjalności.Jestem dozgonnie wdzieczna lek.Michałowi Brzozowskiemu za uratowanie mi wzroku a nawet życia.Nawet telefonicznie udziela porad dot.dalszego toku leczenia.Panie doktorze,zyczę Panu duzo zdrowia i sukcesow w ratowaniu chorych ,jeszcze raz serdecznie dziekuje.Zofia Trojnar z Przeworska

Witam byłam operowana przez p. dr Brzozowskiego - polecam jak najbardziej. Bardzo kompetentnie i w przystępny sposób tłumaczy zagadnienia związane ze schorzeniem i przebiegiem operacji. Miły, wykazuje zainteresowanie pacjentem. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Szczerze polecam Pana Michała. Bardzo mi pomógł i skierował dalej.

Szczerze polecam Pana Michała. Bardzo mi pomógł i skierował dalej.

Pan dr Brzozowski to bardzo dobry i kompetentny specjalista. W stosunku do pacjentów jest miły,cierpliwy, dokładny.Byłam operowana przez Pana doktora; operacja została przeprowadzona bardzo dobrze i teraz stan mojego zdrowia znacznie sie poprawił. Dziękuję Panie Doktorze!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Lublin"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5