Filtruj terminy

Neurochirurg Lublin

lekarz Michał Brzozowski

PSK4 Lublin

Lublin

Z całego serca polecam Pana doktora,jest wspaniałym człowiekiem,wrażliwym na ból i cierpienie pacjenta,po pół rocznym chodzeniu do innego neurochirurga podjełam najlepsza decyzje w życiu idąc do Doktora Brzozowskiego,wystarczyła jedna wizyta i jasno powiedział co dzieje się z kręgosłupem widział jak bardzo jestem zmęczona ciągłym bólem, i nie potrzebował kilku następnych wizyt tylko od razu sprawę postawił jasno,wyznaczył termin operacji powiedział jakie badania należy wykonać,wszystko wytłumaczył przebieg operacji jak i czas ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Krzysztof Kura

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Doktor Krzysztof Kura to znakomity lekarz, wspaniały człowiek. W maju 2015 roku zoperował mi masywną przepuklinę dysku na poziomie C5-C6, usunął dysk i wykonał implantację klatki międzytrzonowej. Po 2 miesiącach wróciłam do pracy. Pracuję w szkole z małymi dziećmi, więc mój kręgosłup szyjny jest bardzo przeciążony, a dzięki tej operacji na nowo chce mi się żyć.
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Dariusz Szczepanek

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4

Lublin

Życie mojej mamy tak potoczyło swój tor , że wykryto u niej przypadkiem tętniaka w głowie . Okazał on się jednak dużo trudniejszym egzemplarzem niż u 95% innych osób. W tym całym dla nas strasznym momencie na naszej drodze Bozia postanowiła nam postawić Dr. Dariusza Szczepanka . Długo myślałam jak powinnam i chcę opisać tego człowieka o normalnym ludzkim sercu aby wyrazić to jakim jest cudownym człowiekiem co jest bardzo ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Edward Maziarz

Lublin

Żenada,a nie specjalista. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Krystyna
Wspaniały specjalista rzeczowy konkretny o bardzo ludzkim podejściu do pacjenta a do tego miły i ciepły człowiek jakich teraz niestety mało.
Opinia dodana przez: Anonimowo

lekarz Filip Stoma

CENTRUM ZDROWIA I URODY MAXXMED
ulica Niecała 15
20-080 Lublin

Z czystym sumieniem mogę polecić dra Filipa Stoma każdemu kto poszukuje w Polsce wyśmienitego neurochirurga. Już sam fakt, że dr Stoma pracuje w renomowanej Klinice Neurochirurgii w Lublinie zapewne by wystarczył. Ale dodatkowo muszę wspomnieć, że to neurochirurg o ogromnym doświadczeniu i wysokiej kulturze osobistej. Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna

dr hab. n. med. Marian Czochra

Hempla 4 lok. 54
Lublin

Profesor jest doktorem przez duże-wielkie" D".
To lekarz starej, porządnej daty, kompetentny, miły i ludzki .
Polecam go z całego serca, a moje dziecko nosi jego imię, bo dzięki niemu żyje !

lekarz Jacek Osuchowski

4SPSK

Lublin

Niestety ale u mnie Pan doktor wydał błędna diagnozę.Być może na kręgosłupach się zna. Osobiscie nie polecam. Trafiłam do onkologa a zapewniał mnie że to chwast, który trzeba wyciąć. Przykre ale prawdziwe

lekarz Krzysztof Gil

Centrum Medyczne Mediculum
Krasińskiego 2 lok. 41-42
20-709 Lublin

Pan Doktor Krzysztof Gil to bardzo dobry lekarz z powołania. Mąż jest po wymianie stymulatora wraz z elektrodą neru błędnego i czuje się bardzo dobrze (znacznie lepiej niż przed zabiegiem). Z czystym sumieniem polecamy Pana Krzysztofa Gil bo wiemy że pomógł nam to pomoże innym. Z pozdrowieniami i życzeniami dalszych sukcesów wdzięczny Pacjent Michał B wraz z Żoną.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Radosław Rola

Gabinet Psychologiczny
ul. Hirszfelda 3 lok.4
20-092 Lublin

Docent jest wspaniałym człowiekiem. Podszedł do mnie po ludzku, wszystko wytłumaczył. Operował mi kręgosłup i teraz w końcu wszystko jest dobrze.
Opinia dodana przez: Anna

Neurochirurdzy w Lublinie