dr n. med. Robert Kaczmarczyk

Neurochirurg

Wspaniały specjalista rzeczowy konkretny o bardzo ludzkim podejściu do pacjenta a do tego miły i ciepły człowiek jakich teraz niestety mało.

Jest najlepszym neurochirurgiem, u którego się leczyłam. Bezbłędnie przeprowadził operację. W 100% polecam tego lekarza.

kapitalny neurochirurg i wspaniały człowiek

kapitalny neurochirurg i wspaniały człowiek

dołączam się do opinii wszystkich co piszą o Panu doktorze - Człowiek Anioł, też mnie operował i gdyby nastąpiła kolejna potrzeba to tylko do niego .

Polecam tego lekarza! Jest bardzo kompetentny uprzejmy i miły.

Polecam tego lekarza! Jest bardzo kompetentny uprzejmy i miły.

Byłem operowany przez Pana dr. i mimo, że operacje nie są czymś miłym, gdybym drugi raz miał poddać się operacji to najchętniej w ręce Pana doktora. Jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem.

Jest rewelacyjnym specjalistą, do tego dobrym człowiekiemm, z szacunkiem traktuje pacjentów. dzięki niemu zapomniałem o bólu , który mi towarzyszył już od kilku miesięcy.

dzięki niemu zapomniałem o bólu
, który mi towarzyszył już od kilku miesięcy.

Jak narazie u doktora byłem raz. W tym momencie moje zdrowie nie wymaga pójścia do neurochirurga po raz kolejny ale gdy by zaistniała taka sytuacja napewno skorzystał bym z wizyty właśnie u dr Kaczmarczyka.