lekarz Krzysztof Kura

Neurochirurg

Doktor Krzysztof Kura to znakomity lekarz, wspaniały człowiek. W maju 2015 roku zoperował mi masywną przepuklinę dysku na poziomie C5-C6, usunął dysk i wykonał implantację klatki międzytrzonowej. Po 2 miesiącach wróciłam do pracy. Pracuję w szkole z małymi dziećmi, więc mój kręgosłup szyjny jest bardzo przeciążony, a dzięki tej operacji na nowo chce mi się żyć.

Pan Doktor Krzysztof Kura przeprowadził badanie mojego taty w szpitalu PSK 4, po urazie głowy jakiego doznał w wyniku upadku. Tata został przewieziony do ww. placówki ze szpitala MSW gdzie po badaniu CT głowy stwierdzono, iż uraz jest poważny. Jednak opinia Pana Doktora była zgoła odmienna od opinii wydanej przez lekarzy ze szpitala MSW. Pan Doktor ocenił, iż uraz taty nie zagraża jego życiu i ustąpi po leczeniu farmakologicznym, po czym odesłał tatę do szpitala MSW. W szpitalu MSW tata został przyjęty na oddział chirurgii ogólnej z bardzo poważnym (jak się później okazało) urazem głowy, który doprowadził do jego śmierci po 10 dniach od zdarzenia. W związku z powyższym ocenę kompetencji Pana Doktora, który miał dotychczas same pozytywne opinie (opinie które czytałem po tym jak przebadał mojego tatę i przez które uwierzyłem, iż Pan Doktor postawił trafną diagnozę również w przypadku mojego taty) pozostawiam pod ocenę czytelników niniejszego wpisu.

Wspaniały lekarz,cudowny człowiek,pasjonata wykonywanego zawodu.Niezwykle delikatnie traktuje swoich pacjentów.Zanim poddałam się operacji zostałam przez pana Doktora o wszystkim poinformowana,nic się nie bałam,Dziękuję Panie Doktorze za wszystko.Polecam

W prawdzie operację miałam w 2007r ale mogę poświadczyć, że wtedy jako 12 letnia dziewczyna mając operacje przepukliny 9 mm w odcinku L5-S1 Doktor ten zaoperował mnie profesjonalnie, i od tego czasu nie miałam żadnych dolegliwości bólowych takich jakie miałam przed nią. Nie wystąpiły żadne komplikacje a blizna jest bardzo mała i precyzyjnie zszyta. Personel Kliniki w Lublinie wspominam dobrze, podobnie jak lekarzy. Dr. Kurę zawsze będę cenić, bo pomógł mi uwolinić się od bólu.

Lekarz nie tylko dobry w swoim fachu, ale i ludzki, co niestety rzadko sie zdarza... Oby wiecej takich osob z wyczuciem...

Witam wszystkich doktor Kura przeprowadzal dosc skomplikowana operacje na mojej mamie bylo to usuniecie guza przy kregoslupie i moim zdaniem jest to mlody lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy i do przesady uczciwy.Nawet po operacji dba o pacjentna o wszystkim informuje i bezposrednio kieruje na badania pooperacyjne tak ze pacjent nie musi czekac w dlugich kolejkach do innych lekarzy po skierowanie, poprostu zaoszczedza pacjentowi tracenia niepotrzebnie czasu i nerwow. Do tego bardzo dobry specjalista i w prosty, zrozumialy sposob tlumaczy chorobe i metody jej leczenia. Osobiscie polecam go wszystkim i ma On ...

Osobiscie polecam go wszystkim i ma On u mojej rodziny dozgonna wdziecznosc.

Pan doktor Kura, to wspaniały lekarz, znający się na swojej pracy, kompetentny, uprzejmy i skromny. To wspaniały fachowiec i człowiek, który naprawdę pomaga cierpiącym ludziom. Tacy lekarze z pewnością odbudowaliby polską służbę zdrowia. Panie doktorze, dziękuję i pozdrawiam, Adam z Opatowa

To wspaniały fachowiec i człowiek, który naprawdę pomaga cierpiącym ludziom.
Tacy lekarze z pewnością odbudowaliby polską służbę zdrowia.
Panie doktorze, dziękuję i pozdrawiam,
Adam z Opatowa

dobry neurochirurg i dobry czlowiek polecam doktora wszystkim kto ma problemy z kregoslupem dzieki niemu wrocilam do normalnego zycia

Duża wiedza w temacie którym się zajmuje, kompetencja, uprzejmość,zrozumienie problemów pacjenta, uczciwość do bólu. Takich lekarzy chciałoby się widzieć w każdym szpitalu. Niezwykle uczynny i cierpliwy. Pomimo młodego wieku, ogromna wiedza w tym co robi. Moja rodzina po wizytach u p. doktora, jet zszokowana tym, że tacy lekarz jeszcze się trafiają. Oczywiście w sensie pozytywnym.

Bardzo dobry fachowiec. Nawet nie spodziewałam się takich efektów. Dzięki niemu mąż odzyskuje zdrowie po bardzo trudnej operacji. Jestem pod wrażeniem umiejętności, wiedzy i fachowości doktora.