lekarz Krzysztof Kura

Neurochirurg

Bardzo dobry fachowiec. Nawet nie spodziewałam się takich efektów. Dzięki niemu mąż odzyskuje zdrowie po bardzo trudnej operacji. Jestem pod wrażeniem umiejętności, wiedzy i fachowości doktora.

Witam wszystkich doktor Kura przeprowadzal dosc skomplikowana operacje na mojej mamie bylo to usuniecie guza przy kregoslupie i moim zdaniem jest to mlody lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy i do przesady uczciwy.Nawet po operacji dba o pacjentna o wszystkim informuje i bezposrednio kieruje na badania pooperacyjne tak ze pacjent nie musi czekac w dlugich kolejkach do innych lekarzy po skierowanie, poprostu zaoszczedza pacjentowi tracenia niepotrzebnie czasu i nerwow. Do tego bardzo dobry specjalista i w prosty, zrozumialy sposob tlumaczy chorobe i metody jej leczenia. Osobiscie polecam go wszystkim i ma On ...

Osobiscie polecam go wszystkim i ma On u mojej rodziny dozgonna wdziecznosc.

Dobry Młody Specjalista Godny aułaniaz

Dobry Młody Specjalista Godny aułaniaz

Trudno wyrazić wdzięczność.Bardzo miły,kompetentny.Wspaniały fachowiec.Wykonywał skomplikowaną operację kręgosłupa piersiowego mojej żonie.Zrobił to cudownie.Pan doktor ma u nas dozgonną wdzięczność.POLECAMY.