lekarz Michał Czosnowski

Ortopeda

3,6
3,5
3,7

Przeżyłam wypadek, dachowanie samochodu. Wyciągano mnie z samochodu, zabrano do szpitala, zrobiono prześwietlenia, gdzie co prawda nie wykazano zmian urazowych, ale lekarz jasno przekazał, że mogą się one pojawić dopiero po jakimś czasie. Dlatego też Szpitalny Oddział Ratunkowy ze Szpitala w Poznaniu, wydając wypis jasno napisał : Kontrola w poradni ortopedycznej za 2 dni. Poszłam więc zgodnie z zaleceniem, do poradni ortopedycznej w chodzieskim szpitalu i co? Przecież nic nie wyszło w pierwszych prześwietleniach, więc proszę wyjść, zapisać się w kolejkę na wizytę i czekać. Na szczęście po wyjściu z gabinetu poszłam na Izbę Przyjęć, gdzie zbadał mnie chirurg ( któremu bardzo dziękuję za wykonanie podstawowego badania i udzielenie dalszych wskazówek). Człowiek, zamiast dochodzić do zdrowia po przeżytym szoku związanym z wypadkiem, musi walczyć jeszcze o badanie, które było wskazane w wypisie i skierowaniu. Odradzam tego lekarza ! Skandal..

Wspaniały lekarz i człowiek, bezinteresownie podjął się współpracy ze Stowarzyszeniem Osób po Endoprotezach BIODERKO,dba o to, aby osoby po operacji wiedziały jak dalej żyć

Zła diagnoza lub i dobra, ale złe leczenie. Brak tłumaczenia choroby. Stare metody leczenia nie uwzględniające inne partie mięśni niż chore. Traktuje pacjenta jak rzecz, nie przyjmie poza kolejnością nawet, jeśli jest zagrożenie zdrowie i kalectwo, a czas jest nieubłagany. Przykre, bez serca, dba tylko o siebie, o swoją kasę.

spokój i kompetencja w stosunku do pacjenta

spokój i kompetencja w stosunku do pacjenta

Polecam dobry lekarz.Jestem po operacji wszczepienia endoprotezy w Szpitalu w Chodzieży i teraz czuję się wspaniale.

Kompetentny dobry lekarz i społecznik. Mógłby być bardziej otwarty w kontaktach z pacjentem. Polecam go wszystkim chorym na stawy biodrowe i stawy kolanowe. Dobry rzemiocha !!!!!!!!!!!!!!

Kompetentny,wyrozumiały.Rozumiejący problemy pacjenta.Lekarz któremu dać bazę wyposażoną w odpowiedni sprzęt medyczny i środki finansowe ,to minister Kopacz może iść na bezrobocie.

Polecam, bardzo miły i sympatyczny lekarz

Polecam, bardzo miły i sympatyczny lekarz

jest po prostu fachowcem pod każdym względem

jest po prostu fachowcem pod każdym względem

Jest fachowcem i przede wszystkim człowiekiem a to najważniejsze! czego brakuje innym lekarzom.

Jest fachowcem i przede wszystkim człowiekiem a to najważniejsze!
czego brakuje innym lekarzom.