Michał Drozd

Urolog

Dodany przez: ~Mirosław Kozłowski | odpowiedz na komentarz Adres IP: 188.147.243.134 Urologia Byłem i nadal jestem pacjentem dr.Drozda.Trafiłem do jego oddziału w stanie krytycznym.To on prawidłowo mnie zdiagnozował i natychmiast przekazał mnie na oddz.chirurgi.Po poważnej operacji(tu chylę nisko czoła Chirurgom z Sulechowa za ich fachowość,są super pod każdym względem),przejął mnie z powrotem pod swoje"skrzydła",nie zostawił na pastwę losu.Pomagał mi bezinteresownie pod każdym względem,często ze mną rozmawiał,wspierał mnie tym duchowo,...a to w chorobie takie ważne.Szkoda że nie wszyscy pracujący w służbie zdrowia biorą to pod uwagę.Dla mnie dr.Drozd jest wyjątkowym fachowcem ...

Dodany przez: ~Mirosław Kozłowski | odpowiedz na komentarz
Adres IP: 188.147.243.134

Urologia
Byłem i nadal jestem pacjentem dr.Drozda.Trafiłem do jego oddziału w stanie krytycznym.To on prawidłowo mnie zdiagnozował i natychmiast przekazał mnie na oddz.chirurgi.Po poważnej operacji(tu chylę nisko czoła Chirurgom z Sulechowa za ich fachowość,są super pod każdym względem),przejął mnie z powrotem pod swoje"skrzydła",nie zostawił na pastwę losu.Pomagał mi bezinteresownie pod każdym względem,często ze mną rozmawiał,wspierał mnie tym duchowo,...a to w chorobie takie ważne.Szkoda że nie wszyscy pracujący w służbie zdrowia biorą to pod uwagę.Dla mnie dr.Drozd jest wyjątkowym fachowcem posiadającym tą niby niezwykłą cechę jak człowieczeństwo.Dokładnie cały personel jest super,lekarze z górnej półki,do każdego można się zwrócić z problemem,są otwarci i komunikatywni.Oddział można postawić na wzór dla innych,świetnie urządzony.A to że komuś czasami dzień się nie układa,...to nie powinno rzutować na cały oddział,wszyscy mamy swoje za uszami.Pozdrawiam serdecznie cały Personel,...Mirosław Kozłowski.

Wspaniały lekarz ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Całkowicie oddany temu co robi. Z zamkniętymi oczami i bez żadnych obaw poddał bym się opiece tego lekarza i jego personelowi każdy następny raz. Jestem po operacji w tym oddziale i jestem szczęśliwy, że tam trafiłem. Zabieg który wykonał Dr Drozd był tak skomplikowany, że żaden z lekarzy u których byłem nie chciał się podjąć mojego leczenia. Dziś jestem zdrowy i szczęśliwy i zawdzięczam to właśnie temu doktorowi i jego personelowi. Zabieg odbył się 30.03.2010r.Dziękuję serdecznie-Tadeusz Bańbura z Żagania.

Zdecydowanie każdemu polecam doktora M. Drozd. Jest kompetentny, konkretny, rzetelny. Ma ogromną wiedzę i trafnie diagnozuje pacjenta.

oddany mily przed zabiegiem zostalam poinformowana dokladnie jak to wszystko bedzie sie odbywalo caly personl jest do dyspozycji pacjeta atmosfera na oddziele bardzo mila.Dziekuje bardzo panie doktorze.gubinianka krystyna

Wspaniały Lekarz , miły grzeczny i uprzejmy. Znalazłam go na telefon jechałam do niego z dolnegośląska i nie załuję ani minuty w podróży. Wspaniały specjalista do tego miły i uprzejmy mimo że wczesniej Go na oczy nie widziałm. Dziękuje Panu niech pan sie nigdy nie zmienia. Pacjentka z ojcem z dolnegośląska sprzed 2 lat.

wspaniały lekarz profesjonalista w każdym calu poraz pierwszy spotkałam się aby lekarz tak kompleksowo tłumaczył moją chorobę i proces jej leczenia !!!POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM więcej takich placówek jak URO LASER dziękuję za tak wspaniałych lekarzy pozdrawiam wdzięczna pacjentka :)

więcej takich placówek jak URO LASER
dziękuję za tak wspaniałych lekarzy
pozdrawiam wdzięczna pacjentka :)