lek. dent. Michał Gefrerer

Mój 9-letni synek około roku temu podczas ferii zimowych na wyciągu narciarskim złamał jedynkę górną. Szukaliśmy pomocy u kilku stomatologów, którzy nawet nie zabezpieczyli tego zęba i oprócz zatrucia go i/lub wyrwania nie mieli nic do zaproponowania, nie nachylili się nad naszym problemem, nawet nie spróbowali. Pan Gefrerer podjął wysiłek by ratować jedynkę dziecku. To było niesamowite, jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi, wykazał nie tylko pełen profesjonalizm i wiedzę, ale też serce i zrozumienie dla dziecka. Poświęcił czas, uwagę i wykazał cierpliwość, uważność. Umiejętnie komunikuje się z dziećmi. Jestem pod wielkim wrażeniem i bardzo polecam!!

Posiada dar komunikowania się z dziećmi i całą swoją energię wkłada w leczenie „najmniejszych” pacjentów.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134