dr n. med. Michał Graniczka

W życiu nie spotkałam się z taką uprzejmością ,lekarz który świetnie wykonuje swoja pracę,i jeżeli ktoś o Panu doktorze żle pisze jest to fałsz i pewnie ktoś złośliwie opisuje nieprawdę.Jak nie jest wykształcony jak ma tytuł doktor nauk medycznych???Z powietrza się to nie bierze.Ja leczę się od niedawna około 2 m-cy ,ale miałam zabieg pod okiem Pana doktora i był ze Mną cały czas .Ufam mu bezgranicznie i nie pozwolę by jakiś prostak pisał nieprawdziwe historie na jego temat.Proszę mi uwierzyć lekarz z powołania:)JH.

Lekarz idealny. Kompleksowo i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Uprzejmość, wysoka kultura osobista. Leczenie jak i zwyczajna rutynowa wizyta już nie należy do przykrych obowiązków. Rzeczowy, konkretny i przede wszystkim wie co robi, ogromna wiedza. Dzięki Panu Doktorowi na świat przyszła moja córeńka Natalia. Dziękujemy i pozdrawiamy. Monika Chmura i Natalia.

polecam tego przecudownego lekarza . jest jak do rany przyloz !!!!

polecam tego przecudownego lekarza . jest jak do rany przyloz !!!!

Pierwszy raz zdarzyło mi się spotkać tak wspaniałego lekarza. Sam leżąc w szpitalu stawał na głowie żeby mi pomóc. Uważam, że jest godny zaufania. Jest cierpliwy i uprzejmy, chętnie i przystępnie odpowiada na wszystkie pytania. Moim zdaniem jest to lekarz z powołaniem.

Mój pierwszy lekarz i jestem zadowolona.

Mój pierwszy lekarz i jestem zadowolona.

Bardzo dobry lekarz. Miły, uprzejmy, poświęca pacjentce dużo czasu. Wyjaśnia wszystkie zagadnienia tak dokładnie, że zwykle nie mam żadnych pytań. Bardzo dokładny, kompetentny, lekarz z powołania. Polecam go wszystkim znajomym.

Bardzo kompetentny, cierpliwy i uprzejmy lekarz. Indywidualnie podchodzi do pacjentek, poświęca dużo czasu, dokładnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości i wykazuje dużo cierpliwości przy wszelkich pytaniach. Gabinet dobrze wyposażony, usg standardowo podczas każdej wizyty. Zdecydowanie polecam.

Wspaniały lekarz, polecam! Bardzo cierpliwy, dokladnie wszystko tlumaczy.

Wspaniały lekarz, polecam! Bardzo cierpliwy, dokladnie wszystko tlumaczy.

zdecydowanie nie polecam , brak kwalifikacji bardzo widoczny.

zdecydowanie nie polecam , brak kwalifikacji bardzo widoczny.

Kompetentny, cierpliwy i bardzo kulturalny człowiek. Dobrze wyposażony gabinet. Niewygórowana cena wizyty. Korzystam z porad od 1,5 roku i uważam wdrożone leczenie za skuteczne.