lekarz Michał Hetman

Witam! Jeśli idziemy do lekarza po pomoc za którą płacimy powinien on być miły, natomiast ten lekarz jest bardzo ale to bardzo nie miły. Byłam pytam o badania odpowiada mi językiem lekarskim którego mam prawo nie rozumieć gdyż skończyłam inny kierunek a gdy dopytuje słyszę co jest tu niezrozumiałe . Nie polecam. :)

Pan Doktor to totalna porażka. Bez dokładnego zbadania pacjenta. Nie ma do niego nawet żadnych kolejek. Nie oceniam jego pracy jako anestezjologa ale Jego praca jako lekarza pierwszego kontaktu to dramat. Zawsze na drugi dzień żeby dostać kompetentną diagnozę muszę chodzić do innego lekarza bo Pan Doktor głosi od lat te same teorie, które wyklepał na studiach zamiast dokładnie zbadać i zdiagnozować pacjenta. Nie polecam.