lekarz Michał Hetman

1,6
1,9
1,4

Jeśli jest ktoś zainteresowany badaniem i diagnozą poprzez telepatię to polecam 🤣 Pan zza biurka gabinetu lekarskiego po usłyszeniu, że test na covid wyszedł negatywny, stwierdził że to jakiś inny wirus i trzeba przeczekać. Bez osłuchu, zajrzenia do gardła , uszu. Bez czegokolwiek. Czyste nadprzyrodzone moce. Nagle przestały istnieć inne choroby, jak choćby angina. Pełna profesja.

Znam Pana doktora od lat, jako Jego pacjentka w przychodni oraz osoba współpracująca z Nim w szpitalu, gdzie jest specjalistą Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Pan doktor jako lekarz pierwszego kontaktu jest niezmiernie pomocny, bardzo miły, zawsze zainteresowany pacjentem i jego dolegliwościami. Natomiast jako specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii ma ogromną wiedzę, walczy o każdego pacjenta, jest szanowanym i lubianym lekarzem. Wspaniale się z Nim współpracuje, ponieważ jest dobrym i życzliwym człowiekiem. Polecam z całego serca.

Niestety zawsze trafiam do tego pana, bo nie ma miejsca do innego lekarza, zawsze wydawało mi się, że zostaje sie lekarzem z powołania, ale jak widać tutaj pan „doktor” pomylił chyba kierunki studiów:) Tak nie miłej osoby dawno nie spotkałam, a co dopiero lekarza, do wszystkiego pan doktor mruży oczami, a na koniec powie żeby kupić paracetamol, niestety ten lekarz bardzo negatywnie wpływa na placówkę, w której jest niby lekarzem pierwszego kontaktu, miałam okazję być kilkukrotnie i zawsze wizyta była dla mnie bardzo stresująca i nieprzyjemna, a chyba nie o to chodzi w chodzeniu do lekarza… Bardzo odradzam, lepiej wybrać innego lekarza

"Doktor "Hetman jest opryskliwy, mało życzliwy , podejście do pacjenta tragiczne. Jest to osoba wogóle nie przyjezdna pacjentowi . Wizyta u tego pana to pomyłka i radzę omijać z daleka gabinet lekarski z tym lekarzem. Jest to niewłaściwa osoba aby wykonywać zawód lekarski Nie polecam, nie radzę Przykro że takie osoby można spotkać w gabinecie lekarskim

Nie polecam, nie radzę
Przykro że takie osoby można spotkać w gabinecie lekarskim

Podejście lekarza do pacjenta to jakaś kpina, człowiek idzie po skierowanie a zostaje potraktowany jak śmieć. Dla lekarza jest problem poprawić skierowanie do lekarza specjalisty bo "dużo już wypisał skierowań dzisiaj". Bardziej skupia się na wywodach na temat danej rodziny. Niechęć do pacjenta i jego arogancja jak na lekarza rodzinnego jest zaskakująca. Nie polecam bo i tak się nic nie uda załatwić ani wyleczyć.

Nie polecam,szkoda czasu na wizytę do niego,do tego bardzo niemiły.Problemem dla niego jest wypisanie skierowań do specjalistów,mam wrażenie, że wielką łaskę zrobi , że pacjenta przyjmie.

Nie polecam, doktor bardzo nie miły, opryskliwy. Rozmawiając z Panem czułam że jest on trzymany na sile przy krześle, i że nie powinnam tu być z błnachim dla lekarza problemem

Witam! Jeśli idziemy do lekarza po pomoc za którą płacimy powinien on być miły, natomiast ten lekarz jest bardzo ale to bardzo nie miły. Byłam pytam o badania odpowiada mi językiem lekarskim którego mam prawo nie rozumieć gdyż skończyłam inny kierunek a gdy dopytuje słyszę co jest tu niezrozumiałe . Nie polecam. :)

Pan Doktor to totalna porażka. Bez dokładnego zbadania pacjenta. Nie ma do niego nawet żadnych kolejek. Nie oceniam jego pracy jako anestezjologa ale Jego praca jako lekarza pierwszego kontaktu to dramat. Zawsze na drugi dzień żeby dostać kompetentną diagnozę muszę chodzić do innego lekarza bo Pan Doktor głosi od lat te same teorie, które wyklepał na studiach zamiast dokładnie zbadać i zdiagnozować pacjenta. Nie polecam.