lekarz Michał Janiak

Traumatolog, Ortopeda

Bardzo dobry fachowiec i przemiły człowiek! Lekarz który dla innych może być przykładem, nie "odkłada pacjenta na bok" ( poprzedni ortopeda zobaczył wyniki badań i od razu zdecydował o operacji ) a Pan Janiak wnikliwie obejrzał, pytał się co robię, czy mnie boli itd. i postawił diagnozę, rehabilitację i dzięki niemu wszystko jest ok, a ja jestem pod kontrolą lekarza. Przyznam tez, że uśmiech ma bardzo ładny. Dziękuję i pozdrawiam Pana Michała

Wnikliwie sprawdzał i dopytywał o moje schorzenie. Bardzo dobry ortopeda. Wysoka kultura osobista i jego umiejętności są na prawdę na wysokim poziomie. Mogę polecić Pana Janiaka. Tu go znalazłem i cieszę się że jestem pod jego opieką ( jestem już po dwóch wizytach ) . Polecam

Nie często się spotyka takiego człowieka - odpowiedzialny, kompetentny, oddany choremu w 100 procentach. Lekarz godzien naśladowania

świetny specjalista, super lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta -artroskopia kolona bez powikłań!!! polecam

Byłem już jakiś czas temu u Pana Dr. z kontuzją stawu skokowego - szybki powrót do ruchu tylko dzięki Panu Michałowi. Świetny specjalista - polecam!

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Września"?

Rzeczna 4
Endomedical
Chwaliszewo 19a
61-005 Poznań
62-300 Września
Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań
Leszczyńska 64
62-050 Mosina
centrum usg
61-397 None
Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1
63-100 Śrem