lekarz Michał Janiak

Traumatolog, Ortopeda

polecam tego lekarza naprawdę solidny i konkretny lekarz

polecam tego lekarza naprawdę solidny i konkretny lekarz

Polecam.Przemiły kompetentny fachowiec.Artroskopia kolana bez powikłań.Wszystko OK!

Wspaniały lekarz i człowiek. Jestem pod wielkim wrażeniem jego fachowego i serdecznego podejścia do pacjęta.

Bardzo dobry lekarz,kompetentny,miły,człowiek lepiej się czuje już po samej wizycie

Pan Janiak jest prawdziwym profesjonalistą, bardzo kompetentny, w zrozumiały sposób przedstawia stan faktyczny choroby i metody leczenia jakie zaleca, przejmuje się losem swoich pacjentów. Jest najlepszym lekarzem z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia! Polecam go każdemu, kto ma różnego rodzaju problemy ze stawami. Świetny fachowiec!!

Świetny lekarz. Operował mi zespół cieśni nadgarstka i po 2 tygodniach zapomnialam o zabiegu, bo reka byla sprawna. Doskonały specjalista.

Rewelacyjny lekarz ,wspaniały czarny chumor człowiek na odpowiednim miejscu gratuluję szpitalowi wrzesińskiemu takiego pracownika

Super lekarz polecam .Miałam to szczęscie ,że ten pan postawił mnie na nogi po bardzo cięzkim wypadku komunikacyjnym.Miał co naprawiać i zrobił to super.Jestem mu bardzo wdzięczna jest także świetnym psychologiem.

jest lekarzem z powołania!!!!nie znam drugiego takiego.

jest lekarzem z powołania!!!!nie znam drugiego takiego.

Wspaniały i najlepszy ortopeda polecam wszystkim !

Wspaniały i najlepszy ortopeda polecam wszystkim !