lekarz Michał Janiak

Traumatolog, Ortopeda

mialo byc fajnie i milo ale sie kiepsko skonczylo 2 wizyty i lipa (180 pln jeszcze tak szybko za nic nie wydalem)ogolnie stale cos wymysla przy 1 wyzycie ze to przy 2 ze tamto wiec zostawie to bez komentarza -bylem widzialem diagnozy brak -zaufania juz tez brak -nie kwestionuje ze ma wiedze i byc moze dobrze potrafi robic operacje (ja jednak nie skorzystam -nie testowalem wiec niech sie inni wypowiedza )Wizyta szybka jak wiatr diagnozy brak stara spiewka przyjsc za pare dni itd itd Lekarz uprzejmy ale jak dla mnie po uprzejmosci nie przestanie bolec -odnosze wrazenie ze najpierw trzeba sie nachodzic (czytaj poplacic )zanim cos ustali (jak o kase chodzi to niech rzuca 500-1000 od razu a nie zabawa w kotka i myszke )

świetny specjalista, naprawdę polecam, wszystko przebiegło bez powikłań, a ja już spowrotem bez kuli:))

Polecam.Przemiły kompetentny fachowiec.Artroskopia kolana bez powikłań.Wszystko OK!

polecam tego lekarza naprawdę solidny i konkretny lekarz

polecam tego lekarza naprawdę solidny i konkretny lekarz

Bardzo dobry lekarz,kompetentny,miły,człowiek lepiej się czuje już po samej wizycie

Wspaniały lekarz i człowiek. Jestem pod wielkim wrażeniem jego fachowego i serdecznego podejścia do pacjęta.

jest lekarzem z powołania!!!!nie znam drugiego takiego.

jest lekarzem z powołania!!!!nie znam drugiego takiego.

Świetny lekarz. Operował mi zespół cieśni nadgarstka i po 2 tygodniach zapomnialam o zabiegu, bo reka byla sprawna. Doskonały specjalista.

Rewelacyjny lekarz ,wspaniały czarny chumor człowiek na odpowiednim miejscu gratuluję szpitalowi wrzesińskiemu takiego pracownika

Wspaniały i najlepszy ortopeda polecam wszystkim !

Wspaniały i najlepszy ortopeda polecam wszystkim !