lekarz Michał Jankiewicz

Ginekolog

Doskonały lekarz zdecydowanie godny polecenia. Dzięki poświęceniu i zaangażowaniu, oraz szerokiej wiedzy Pana Michała, pomimo problemów z zajściem w ciążę, oraz utrzymaniem ciąży żona dotrwała do końca 39 tygodnia i teraz możemy się cieszyć z maleństwa.

Doskonały lekarz zdecydowanie godny polecenia.

jestem w 7 miesiącu i od początku chodzę do dr Jankiewicza Michała. Jak na razie nie mam żadnych zarzutów co do jego pracy i kompetencji. Mam nadzieję, że do samego końca tak pozostanie. Pozdrawiam. anka.

Fantastyczny lekarz, spokojny, bardzo dokładny i bardzo cierpliwy. To moja pierwsza ciąża wiec zadawalam mnóstwo pytań na które ZAWSZE dostałam wyczerpująca odpowiedz. Bardzo rzetelny, gdy trzeba zleca dodatkowe badania i w przystepny sposob tlumaczy ich cel. Co wazne - niemal zawsze odbiera telefon, a jak nie odbierze oddzwania. Gorąco polecam :)

Swietny lekarz. Zawsze jest pod telefonem i cierpliwie wszystko tlumaczy. Nie ma za duzo czasu, ale pewnie zwiazane jest to z duza iloscia pacjentow, ktorzy chca miec tak dobrego lekarza. Polecam! Kasia

kompetentny, podejmujący szybkie i trafne decyzje, podczas porodu pełny monitoring matki i dziecka. Polecam!

Polecam tego lekarza każdej kobiecie z czystym sumieniem. Prowadził mi ciąże i była bardzo zadowolona, wszystko tłumaczy idealnie odczytuje wyniki badań i USG. Odpowiada na każde zadane pytanie. Bardzo dobry lekarz!!!!

TEGO LEKARZA MOGĘ POLECIĆ KAZDEJ DZIEWCZYNIE NIE ZNAŁAM JESZCZE TAKIEGO GINEKOLOGA . NA KAZDY TEMAT POROZMAWIA POSWIECA KAZDEJ PACJENTCE SWÓJ CZAS A NIE TAK JAK PONIEKTÓRZY DZIEŃDOBRY KASA I DOWIDZENIA DZIEKI DR,JANKIEWICZ MAM PIĘKNA I ZDROWĄ CÓRKE

znakomity lekarz, bardzo miły i kompetentny. dzięki niemu mam kochaną zdrową córeczkę:)

świetny lekarz. godny polecenia. zawsze pod tel.

świetny lekarz. godny polecenia. zawsze pod tel.

bardzo dobry lekarz,kompetenty-prowadził moja pierwsza ciaze-wzbudzil moje zaufanie juz po pierwszej wizycie a jest przede wszystkim jest sympatyczny w przeciwienstwie do innych lekarzy.