lekarz Michał Jankiewicz

znakomity lekarz, bardzo miły i kompetentny. dzięki niemu mam kochaną zdrową córeczkę:)

Lekarz bardzo niemiły, niedelikatny, pacjentka nie ma prawa wyrazić przy nim własnego zdania. Zdecydowanie odradzam

Polecam tego lekarza każdej kobiecie z czystym sumieniem. Prowadził mi ciąże i była bardzo zadowolona, wszystko tłumaczy idealnie odczytuje wyniki badań i USG. Odpowiada na każde zadane pytanie. Bardzo dobry lekarz!!!!

Bardzo sympatyczny lekarz, prowadził moją pierwszą ciążę. Zawsze dostępny na telefon. Polecam

TEGO LEKARZA MOGĘ POLECIĆ KAZDEJ DZIEWCZYNIE NIE ZNAŁAM JESZCZE TAKIEGO GINEKOLOGA . NA KAZDY TEMAT POROZMAWIA POSWIECA KAZDEJ PACJENTCE SWÓJ CZAS A NIE TAK JAK PONIEKTÓRZY DZIEŃDOBRY KASA I DOWIDZENIA DZIEKI DR,JANKIEWICZ MAM PIĘKNA I ZDROWĄ CÓRKE

cudowny wspaniały lekarz dzieki niemu mam cudowna zdrowa córeczke !!!!

cudowny wspaniały lekarz dzieki niemu mam cudowna zdrowa córeczke !!!!

bardzo dobry lekarz,kompetenty-prowadził moja pierwsza ciaze-wzbudzil moje zaufanie juz po pierwszej wizycie a jest przede wszystkim jest sympatyczny w przeciwienstwie do innych lekarzy.