Doskonały fachowiec. Życzliwy zarówno wobec pacjenta, jak i jego najbliższych.Jego spokój i kompetencja sprawiają, że pacjent czuje się bezpieczny, wie, że może liczyć na życzliwą rozmowę i uzyskanie rzetelnych odpowiedzi.Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i cierpliwość.

Doktor Jankowski to lekarz z powołania, a w dzisiejszych czasach to rzadkość. Pacjenci mówią o nim "dusza człowiek", teraz już wiem dlaczego. Troskliwie opiekował się moim mężem za co bardzo mu dziękuję!

Dziękujemy za operację i pobyt w klinice. Lekarz godny polecenia, kompetentny, serdeczny. Oby takich lekarzy było więcej.

Dziękujemy za operację i pobyt w klinice.
Lekarz godny polecenia, kompetentny, serdeczny. Oby takich lekarzy było więcej.

Miły, bardzo pogodny, niezwykle kompetentny i wartościowy lekarz z powołania, cierpliwość "święta". :) EW

Bardzo uprzejmy i sympatyczny lekarz. Operował mnie (czerniak złośliwy) w styczniu. Mimo nawału pracy znalazł prawie pół godz. na rozmowę z moim mężem, żeby wytłumaczyć przebieg operacji i jej efekty. Dla pacjenta ma dużo wyrozumiałości i cierpliwości. Naprawdę lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą. Jest przy tym skromny i zawsze uśmiechnięty. Dziękuję Panie doktorze. Pozdrawiam. Anna Chrust.

Dziękuję Panie doktorze. Pozdrawiam. Anna Chrust.

Wspaniały lekarz, kompetentny. Ma świetne podejście do pacjenta- jest bardzo pogodny, uprzejmy. Naprawdę P O L E C A M!:)

Świetny specjalista, bardzo kompetentny, budzący zaufanie lekarz z powołania o jakich trudno! Wzorowe podejście do pacjenta oraz zwykła, ludzka życzliwość, to niby nic a przecież tak wiele zwłaszcza, gdy człowiek zmaga się z chorobą nowotworową. Bardzo polecam!

Wspaniały fachowiec. Do chorego i jego rodziny podchodzi ze zrozumieniem, wytłumaczy, cierpliwie wysłucha. Bardzo kompetentny, posiadający szeroką wiedzę.Prawdziwy lekarz do którego mam zaufanie. Nidgy nie zbywa pacjenta. Drugi człowiek to dla niego najwyższa wartość. Dziekuję panie doktorze za uratowanie życia mojego męża. Jadwiga

Nie spotkałam jeszcze takiego super lekarza. cierpliwy, spokojny.znajduje zawsze czas na pacjenta i spokojnie odpowiada na wszystkie pytania. Lekarz pełen kultury i szacunku dla drugiego człowieka. z dużą empatią i wiedzą. To bardzo ważne.

Wspaniały bardzo zdolny lekarz, bardzo kompetentny, sympatyczny,wyrozumiały dla pacjentów. Cieszę się,że spotkałam takiego człowieka. Wdzięczna pacjęntka

Wdzięczna pacjęntka

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz