lekarz Michał Jędrychowski

3,5
3,5

Miałem kontakt z Panem Doktorem celem wykluczenia podejrzenia zakażenia Sars COV 2 na oddziale zakaźnym SU w Krakowie. Pan Doktor to bardzo cierpliwa, kompetentna i uprzejma osoba, która poświęca czas pacjentowi nie patrząc na zegarek - mimo sytuacji epidemicznej. Udzielono mnie i mojej partnerce szczegółowych informacji oraz zaleceń, a Pan Doktor odpowiedział na wszystkie pytania. Pan dr Michał Jędrychowski to pełen zrozumienia, lekarz z powołaniem do pomagania ludziom. Na szczęscie wynik okazał się negatywny.

Na szczęscie wynik okazał się negatywny.

Pan doktor bardzo dobrze podchodzi do swoich pacjentow jest wyrozumialy chce pomóc lecz jednak niestety nie trafiona byla trafiona diagnoza w 100%