lekarz Michał Jędrychowski

Witam, chciałbym serdecznie podziękować dr Michalowi za poświęcony mi czas i super podejście do schorzenia. Palny profesjonalizm i bardzo dużo empatii. Naprawdę dziękuje, ze w szpitalu trafiłem pod Pana skrzydła. Głupio to zabrzmi, ze serdecznie polecam, ale jak już ktoś trafi do szpitala uniwersyteckiego na oddział zakaźny to życzę żeby trafił na dr Michała. Dziękuje raz jeszcze i pozdrawiam

Pan doktor bardzo dobrze podchodzi do swoich pacjentow jest wyrozumialy chce pomóc lecz jednak niestety nie trafiona byla trafiona diagnoza w 100%

Miałem kontakt z Panem Doktorem celem wykluczenia podejrzenia zakażenia Sars COV 2 na oddziale zakaźnym SU w Krakowie. Pan Doktor to bardzo cierpliwa, kompetentna i uprzejma osoba, która poświęca czas pacjentowi nie patrząc na zegarek - mimo sytuacji epidemicznej. Udzielono mnie i mojej partnerce szczegółowych informacji oraz zaleceń, a Pan Doktor odpowiedział na wszystkie pytania. Pan dr Michał Jędrychowski to pełen zrozumienia, lekarz z powołaniem do pomagania ludziom. Na szczęscie wynik okazał się negatywny.

Na szczęscie wynik okazał się negatywny.