dr n. med. Michał Nawrocki

Chodziłam do Pana Doktora i "państwowo" i "prywatnie" - dzięki niemu moje dziecko jest na świecie - przeprowadził operację w 10 tygodniu ciąży, uważam go za wybitnego fachowca w swojej dziedzinie.

Barzdo mądry i rzetelny lekarz.Poświęca pacjentce maxymalnie duzo czasu,wszystko wyjaśnia i zawsze szuka powodów problemu.Gabinet ma niezbyt komfortowy ale cała reszta jest godna polecenia

Pan Doktor bardzo mi pomógł! cieszę się bardzo, że udało mi się do niego trafić. Mogę polecić z czystym sumieniem!

W trakcie ciąży wysłuchał wszystkich moich obaw związanych z przebiegiem ciąży oraz porodu. Pomógł mojej córeczce przyjść na świat bez żadnych komplikacji.Cały czas monitorował przebieg porodu, czułam że jesteśmy pod idealną opieką. Jest LEKARZEM Z POWOŁANIA. Wszystkim mogę polecić PANA DOKTORA.

Lekarz z powołania,niezwykle doświadczony i kompetentny. Pomógł mi bardzo w moich problemach zdrowotnych. Gotowy przyjąć pacjentkę w prywatnym gabinecie nawet poza godzinami przyjęć. Polecam go wszystkim kobietom.

Lekarz niezwykle kompetentny, ale sympatyczny TYLKO dla prywatnych pacjentek. Drogie pacjentki z prywatnej praktyki- w szpitalu umrzecie ze zdziwienia. Ale wiedza godna pozazdroszczenia!!!

Dr Nawrocki jest kompetentnym lekarzem, wzbudza zaufanie, indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki, jest bardzo dobrym specjalistą. Jeśli kobieta trafi do tego doktora już nigdy nie będzie chciała zmienić lekarza na innego. Serdecznie polecam.

Lekarz ,który nie pracuje na akord.Poświęca pacjentce maximum swojego czasu.Bada pod każdym kątem jest zapobiegliwy,przewidujący,daje skierowania na jedynie niezbędne badania. Znam go tylko z prywatnych wizyt i jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza ,który pomoże moim chłopcom wyjść na świat.Ufam mu i czuję się objęta profesjonalną opieką.

Lekarz godny zaufania w 100% - mam wrażenie że jest nim z powołania - wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie. Mnie przede wszystkim (w ciąży) potrafił uspokoić jak psychoterapeuta :) Chciałabym aby wszyscy lekarze tacy byli.....

nie znam kobiety która by zmieniła lekarza na innego, jeśli choć raz trafi do dr Nawrockiego, dla mnie to ideał, dusza człowiek