dr n. med. Michał Pawlakdr n. med. Michał Pawlak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr n. med. Michał Pawlak

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2003 roku. Po stażu podyplomowym rozpocząłem pracę w Klinice Ginekologii Operacyjnej w Poznaniu, gdzie odbyłem szkolenie specjalizacyjne z zakresu Położnictwa i Ginekologii. W 2009 roku obroniłem rozprawę doktorską zdobywając tytuł doktora nauk medycznych. W 2016 roku ukończyłem kolejne szkolenie specjalizacyjne z Ginekologii Onkologicznej.

Od 2015 roku pracuję na Oddziale Radioterapii i Ginekologii Onkologicznej Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu na stanowisku starszego asystenta.

Moje zainteresowania zawodowe obejmują zagadnienia związane z ginekologią i położnictwem oraz ginekologią onkologiczną.

W ramach wizyt w gabinecie proponuję pełen zakres badań ginekologicznych i położniczych, kwalifikacje do wielodyscyplinarnego leczenia kobiecych chorób nowotworowych ze szczególnym uwzględnieniem leczenia operacyjnego i zaawansowanych technik laparoskopowych.

Bardzo dobry lekarz, delikatny i dokładny. Jasno wyjaśnia zagadnienia medyczne, zrozumiałym językiem. Polecam i popieram poniższe opinie.

Nigdy nie wystawiam opinii lekarzom lecz dr Pawlak na nią zasłużył. Jest lepiej to lekarz z ogromną wiedzą i niesamowitym poziomem empatii! Bardzo miły i dający kobiecie bezcenne poczucie bezpieczeństwa.Wiedza i umiejętności, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, takt. Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Prowadził moją ciążę od początku. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za fachową opiekę,niezwykłą empatię, za "dmuchanie na zimne", za poczucie bezpieczeństwa, które kobiecie w ciąży jest tak bardzo potrzebne! Dzięki niemu ciąża była dla mnie cudownym okresem oczekiwania na dziecko, które tulę teraz w ramionach! Jeszcze raz dziękuję Panie Michale za wszystko.

Wspanialy lekarz, jakich malo! Swietny specjalista, wysoka kultura osobista, doskonale podejscie do pacjenta, dostepnosc, kompleksowe badania podczas wizyty, bardzo precyzyjne tlumaczenie diagnozy, brak zniecierpliwienia, duzy komfort intymnosci, moglabym tak wymieniac w samych superlatywach! Szczerze polecam wszystkim pacjentkom!

Anioł z nieba ! Wspaniały człowiek, godny polecenia . 100/5 oceny to za mało ! Bardzo duża wiedza medyczna oraz kultura osobista.

Anioł z nieba !

Najlepszy ginekolog pod słońcem! Kompetencja, kultura, atmosfera w gabinecie na 6! ;) polecam w pełni. Zawsze wizytą u ginekologa się stresowałam, denerwowałam, ale u Pana Doktora wszystkie strachy odchodzą w niepamięć.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety