lekarz Michał Piętka

Pan doktor Piętka to lekarz z powołania .Rzeczowo opisuje chorobę i co należy zrobić by się jej pozbyć.Dokładnie tłumaczy na czym polega proces leczenia.Poświęca dużo uwagi pacjentowi i odpowiada na wszelkie wątpliwości.Po wykonanej operacji Zatok FEES pilotował dokładnie proces gojenia .Oby takich lekarzy było jak najwięcej :) Dziękuję

Dziękuję

Polecam Bardzo dobry lekarz pod każdym wzgledem! Zabieg usuniecia migdałków przeprowadził fachowo, kontakt z pacjentem na najwyzszym poziomie, szczegółowo wszystko wyjaśnia, bardzo POLECAM!

Polecam

Super lekarz trafnie zdiagnozowal moja chorobę, sam sam zabieg również prowadził dr. Pietka _ pełen profesjonalizm polecam doktora.

Bardzo polecam. Przeprowadzenie zabiegu, kompetencje lekarza oraz podejście do pacjenta w mojej ocenie wzorcowe.