dr hab. n. med. Michał Powolny

Pan Prof.M.Powolny jest najlepszym lekarzem z jakim kiedykolwiek miałam styczność niezależnie od specjalizacji. Jako ginekolok-położnik jest poprostu świetny, bardzo kompetentny, poświęca pacjentkom tyle czasu ile potrzeba, za każdym razem przeprowadza bardzo dokładny wywiad i badanie, interesuje się stanem zdrowia swoich pacjentek. Jest lekarzem z powołania i zamiłowania. Prowadził 2 moje ciąże i za każdym razem byłam pod super opieką lekarską - w razie jakichś problemów zdrowotnych czy wątpliwości mogłam dzwonić i się konsultować bez ograniczeń. Dla mnie najlepszy lekarz pod słońcem do którego trafiłam dzięki poleceniu koleżanki. Sama też polecam swoim koleżankom - jedna z nich podczas ciąży też była prowadzona przez Pana Profesora i była również zachwycona fachowością i podejściem do pacjenta. Super człowiek, super lekarz.

Do profesora trafilam przypadkowo i to w zlym stanie, przede wszystkim emocjonalnym. Fantastyczny czlowiek, wybitny ginekolog.

Witam, Byłam jestem pacjentką Pana Profesora Michała Powolnego. Jest świetnym fachowcem, ma ogromne doświadczenie, ogromną kulturę osobistą. Prowadził mi ciążę i pomimo tego, iż nie był przy samym porodzie, pojawił się następnego dnia, choć nie musiał. Pamiętał o mnie. Profesor przez duże "P". Wyjątkowy człowiek! Wielu powinno się od niego uczyć. Pracuje w szpitalu MSWiA na oddziale ginekologii i położnictwa, ale wiem, że też w Klinice Zdrowia i Urody przy ul. Sobieskiego. Anna Mickiewicz

Witam,
Anna Mickiewicz

każdy lekarz powinien być z powołania tak jak lekarz: dr hab. nauk med. Michał Powolny

każdy lekarz powinien być z powołania tak jak lekarz:

dr hab. nauk med. Michał Powolny

Bardzo kompetentna osoba, delikatna, uprzejma, kulturalna. Polecam!

Bardzo kompetentna osoba, delikatna, uprzejma, kulturalna. Polecam!

bardzo dobry lekarz. leczę się u niego wiele lat.

bardzo dobry lekarz. leczę się u niego wiele lat.

Pan Profesor leczy moją mamę od 30 lat. Ja rodziłam się pod jego czujnym okiem, a teraz moja córka także przyszła na świat pod jego opieką. Tylko dzieki ogromnej wiedzy, doświadczeniu i nie lekceważeniu nawet najdrobnijeszych rzeczy, mimo wielu komplikacji szcześliwie pojawiła się na tym świecie. Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. 100% powołanie i kultura osobista jakiej się już nie spotyka.

Bardzo dobry specjalista.Byłam pacjentką Pana Profesora Michała Powolnego .Wielkie uznanie i szacunek za fachowość ,sumienność i troskę o zdrowie pacjenta.

Polecam wszystkim!!!! Takiego lekarza ze świeczką szukać :D

Polecam wszystkim!!!! Takiego lekarza ze świeczką szukać :D

Bardzo dobry lekarz, poswieca pacjentowi bardzo duzo czasu i uwqagi. Kultura osobista na najwyzszym poziomie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana