lekarz Michał Rybołowicz

2,9

Lekarz konkretny i skuteczny. Wizyta treściwa, pełen kpl badań zlecony. Pomoc udzielona fachowo bez powikłań. Rewelacja.

Pełen empatii i profesjonalizmu Pan Doktor.. Fachowa i szybka pomoc lekarska ,świetny operator , bardzo dobry kontakt z rodziną pacjentki .Zaangażowany w swoją pracę .Jesteśmy bardzo wdzięczni za udaną operację biodra babci . Będziemy polecać znajomym!”

Korzystałam z porady pana doktora w poradni osteoporozy. Krótko i rzeczowo. Jestem zadowolona z wizyty

Lekarz o zerowym podejściu do pacjenta. Brak empatii, przy pytaniu odpowiada , proszę czekać nie odpowiada na pytania. 2 min rozmowy z tym lekarzem i już Ci się żyć odechciewa. Jego zachowanie jest karygodne. Nie polecam!!!

Polecam. Zainteresowany pacjentem. Szczerze i rzetelnie wszystko tłumaczy i opisuje. Niezbyt to częste u lekarzy i niezbyt chętny jestem w wystawianiu pozytywnych opinii ale jemu pięć z plusem

Nie polecam! Brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta. Gdybym sam nie zdawał pytań, nic konkretnego, bym nie usłyszał. Lekarz najchętniej nic by nie mówił. Mimo, że młody, zapału do pracy zero.

Bardzo dobry lekarz. Wybitny specjalista. Składam podziękowanie za zaangażowanie, ciężką pracę podczas przeprowadzonej siedmiogodzinnej, skomplikowanej operacji w sierpniu 2020 r. Podziękowania kieruję dla całego zespołu asystującego. Pan doktor wykazał się empatią w tym trudnym dla mnie czasie.

Absolutnie nie polecam. Lekarz kompletnie nie zainteresowany pacjentem. Wygląda na to że pacjent niepotrzebnie zawraca głowę temu znudzonemu człowiekowi i zabiera jego "drogocenny" czas. Dziwne tylko że NFZ płaci takiemu człowiekowi

Nie polecam, brak empatii, szkoda czasu i oczekiwania w kolejce do tego lekarza. Zastanawiam się po co on tam był? Siedział znudzony, prawie na mnie nie spojrzał, tylko zapisywał dane do komputera. Miałam wizytę w Poliklinice i nie wiedziałam, do którego ortopedy trafię. Więcej ja i mój kręgosłup nie chce mieć do czynienia z tym lekarzem. Kompetencje raczej słabe.

Lekarz znudzony życiem. Grzecznie obojętny. Mam wrażenie że brak mu doświadczenia. Jedynie czuprynę miał dobrą . Nie polecam !