lekarz Michał Seemann

Ortopeda

Gdzieś koło stycznia zaczęła mnie boleć lewa ręka od barku do łokcia. Pomyślałam przesilona i za jakiś czas przejdzie. Niestety było coraz gorzej. W marcu poszłam do lekarza pierwszego kontaktu przepisał tabletki i miało ustąpić. Ale cóż bolało jeszcze bardziej. Potem RTG odcinka szyjnego i barku. Ruchomość ręki była coraz mniejsza. Potem neurolog, ortopeda i skierowanie na USG barku. Już nie mogłam nawet umyć głowy. po miesiącu leczenia poszłam do lekarza Michała Seemanna i oświecenie. Po kilku wyjaśnieniach już wiedział co mi dolega. Potwierdził to USG, zrobił zastrzyk i po ...

Już nie mogłam nawet umyć głowy. po miesiącu leczenia poszłam do lekarza Michała Seemanna i oświecenie. Po kilku wyjaśnieniach już wiedział co mi dolega. Potwierdził to USG, zrobił zastrzyk i po kilku minutkach już mogłam ruszać ręką. Szkoda, że nie poszłam do niego od razu. Jest bardzo uprzejmy, wyjaśnia co robi i dlaczego. Ma ogromną wiedzę. Po prostu GOŚCIU. POLECAM WSZYSTKIM NIEPOTRZEBNIE CIERPIĄCYM.

Od kilku lat jestem biegaczem ,moje liczne dolegliwości z chrząstkami,kolano,biodro a ostatnio zerwane wiązadło kolanowe skutecznie wprowadziło mnie w stan depresji.Chodziłem od lekarza do lekarza ,każdy z nich stosował podobne leczenie ale bez większej poprawy.Kolega powiedział mi że żebym zgłosił się właśnie do tego ortopedy.Pan Dr.od razu przeszedł do konkretów badania,rezonans itp. Zastosował leczenie z operacją i teraz spokojnie mogę dalej uprawiać swoją pasję.Bardzo dobry lekarz ,polecam.

Gdyby w Wodzisławiu było chociaż 40% takich lekarzy jak dr Seemann, to połowy kolejek w państwowych zakładach leczniczych by nie było. Poszłam do Pana doktora z bólem łokcia, dokładnie zbadał i stwierdził, że jest to "łokieć tenisisty", wytłumaczył co się dzieje, zaproponował leczenie. Takich lekarzy można polecać z czystym sumieniem, tylko czemu ich tak mało :(

Bardzo profesjonalny lekarz - inni lekarze twierdzili, że moje utykanie to symulacja... A pan doktor dokładnie mnie zbadał i okazało się, ze mam naderwane ścięgno w stopie - jeszcze trochę bym pochodziła i skończyło by się gipsem albo operacją, a tak już nie ma problemu. Dziękuję!

super lekarz..pomogl nam bardzo.Po pol rocznej walce i chodzenia od lekarza do lekarza Pan Michal Seemann pomogl na jednej wizycie.Dziekuje polecal

Moim zdaniem to profesjonalista i świetny fachowiec, z dobrym podejściem do pacjenta, na pewno godny polecenia ... Bardzo dobry ortopeda Panie Doktorze ! Dziękuję !

Panie Doktorze ! Dziękuję !

Naprawdę warto polecić tego lekarza!!! Zresztą jak wszystkich w Medhousie.

Naprawdę warto polecić tego lekarza!!! Zresztą jak wszystkich w Medhousie.

szybko zdiagnozowal problem i mnie wyleczyl, poza tym przystojny

szybko zdiagnozowal problem i mnie wyleczyl, poza tym przystojny

Bardzo profesjonalnie został obsłużony. Nie spodziewałem się, że w Wodzisławiu pracują tej klasy specjaliści. Jestem po operacji, wróciłem do sportu. Polecam wszystkim.

Bardzo dobry lekarz,zna się na rzeczy. POLECAM!

Bardzo dobry lekarz,zna się na rzeczy.
POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wodzisław Śląski"?

ul. Borki 20/17
40-467 Katowice
NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach
ulica Bytomska 41
41-400 Mysłowice
ulica 1 Maja 6/12
44-304 Wodzisław Śląski
Boni Fratres Catoviensis Sp. z o. o. NZOZ Szpital Zakonu Bonifratrów p. w. Aniołów Stróżów w Katowicach
ulica Markiefki 87
40-211 Katowice
Szpital św. Józefa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Okrzei 27
43-190 Mikołów
NZOZ Galen-Ortopedia sp. z o.o.
ulica Jerzego 6
43-150 Bieruń
Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"
WYSOKIE BRZEGI 4A
32-600 Oświęcim