lekarz Michał Seemann

Gorąco polecam! Szybka i przede wszystkim TRAFNA diagnoza. Bardzo profesjonalne podejście, wytłumaczenie z czym się zmagam, co należy zrobić, jakie są następne kroki. Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam!!!!!

Gorąco polecam!

Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam!!!!!

Badanie przeprowadzone w pośpiechu, lekarz był momentami wręcz złośliwy, pieniądze wyrzucone w błoto, poprywatnej wizycie i opiniach spodziewałem się dużo więcej

Gdzieś koło stycznia zaczęła mnie boleć lewa ręka od barku do łokcia. Pomyślałam przesilona i za jakiś czas przejdzie. Niestety było coraz gorzej. W marcu poszłam do lekarza pierwszego kontaktu przepisał tabletki i miało ustąpić. Ale cóż bolało jeszcze bardziej. Potem RTG odcinka szyjnego i barku. Ruchomość ręki była coraz mniejsza. Potem neurolog, ortopeda i skierowanie na USG barku. Już nie mogłam nawet umyć głowy. po miesiącu leczenia poszłam do lekarza Michała Seemanna i oświecenie. Po kilku wyjaśnieniach już wiedział co mi dolega. Potwierdził to USG, zrobił zastrzyk i po ...

Już nie mogłam nawet umyć głowy. po miesiącu leczenia poszłam do lekarza Michała Seemanna i oświecenie. Po kilku wyjaśnieniach już wiedział co mi dolega. Potwierdził to USG, zrobił zastrzyk i po kilku minutkach już mogłam ruszać ręką. Szkoda, że nie poszłam do niego od razu. Jest bardzo uprzejmy, wyjaśnia co robi i dlaczego. Ma ogromną wiedzę. Po prostu GOŚCIU. POLECAM WSZYSTKIM NIEPOTRZEBNIE CIERPIĄCYM.

Od kilku lat jestem biegaczem ,moje liczne dolegliwości z chrząstkami,kolano,biodro a ostatnio zerwane wiązadło kolanowe skutecznie wprowadziło mnie w stan depresji.Chodziłem od lekarza do lekarza ,każdy z nich stosował podobne leczenie ale bez większej poprawy.Kolega powiedział mi że żebym zgłosił się właśnie do tego ortopedy.Pan Dr.od razu przeszedł do konkretów badania,rezonans itp. Zastosował leczenie z operacją i teraz spokojnie mogę dalej uprawiać swoją pasję.Bardzo dobry lekarz ,polecam.

Gdyby w Wodzisławiu było chociaż 40% takich lekarzy jak dr Seemann, to połowy kolejek w państwowych zakładach leczniczych by nie było. Poszłam do Pana doktora z bólem łokcia, dokładnie zbadał i stwierdził, że jest to "łokieć tenisisty", wytłumaczył co się dzieje, zaproponował leczenie. Takich lekarzy można polecać z czystym sumieniem, tylko czemu ich tak mało :(

super lekarz..pomogl nam bardzo.Po pol rocznej walce i chodzenia od lekarza do lekarza Pan Michal Seemann pomogl na jednej wizycie.Dziekuje polecal

Bardzo profesjonalny lekarz - inni lekarze twierdzili, że moje utykanie to symulacja... A pan doktor dokładnie mnie zbadał i okazało się, ze mam naderwane ścięgno w stopie - jeszcze trochę bym pochodziła i skończyło by się gipsem albo operacją, a tak już nie ma problemu. Dziękuję!

Moim zdaniem to profesjonalista i świetny fachowiec, z dobrym podejściem do pacjenta, na pewno godny polecenia ... Bardzo dobry ortopeda Panie Doktorze ! Dziękuję !

Panie Doktorze ! Dziękuję !

Naprawdę warto polecić tego lekarza!!! Zresztą jak wszystkich w Medhousie.

Naprawdę warto polecić tego lekarza!!! Zresztą jak wszystkich w Medhousie.

szybko zdiagnozowal problem i mnie wyleczyl, poza tym przystojny

szybko zdiagnozowal problem i mnie wyleczyl, poza tym przystojny