Michał Silber

Lekarz rodzinny

Lekarz z prawdziwego zdarzenia poświęca czas pacjentowi i postawił trafną diagnozę która uratowała moje życie dziękuje jacek g

jacek g

superlekarz - bardzo dobrze zdiagnozował i znakomicie prowadzi moją mamę. jestem bardzo wdzięczna, a mama radzi sobie co raz lepiej

super lekarz, mądry, uprzejmy, fachowy, bardzo pomógł mojemu ojcu, dziękuję. trafiłem przez przypadek (z internetu), ale od razu było widać ogromne zaangażowanie Piotr Kowalak

Lekarz cierpliwy również wobec nieufnego i opornego pacjenta. Poświęcił mi czas, mimo, że mógł mnie odesłać (nie ten rejon).

Pan Doktor ma świetny kontakt z kontakt z pacjentem, co w moim wypadku pomogło szybko rozwiązać problem, świetny dobór leków. Po wizycie u Doktora Silbera, w końcu publiczna służba zdrowia w pełni mnie usatysfakcjonowała.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Wrocław"?

Małgorzata Kalinowska

DOLMED