Michał Silber

Lekarz rodzinny

1. Doktrora Michała Silbera charakteryzuje bezpośredni sposob komunikowania się z pacjentem. Nie stroni od jasnych przekazów o stanie zdrowia. W moim przypadku umiał zalecić odpowiednią terapię, aby zmniejszyć dolegliwości spowodowane chorobami. . 2. Dr M. Silber wyciągnął mnie z bardzo długo utrzymujęcego się zespołu oskrzelowo-zatokowego, z którego nie mogli wyleczyć mnie inni specjaliści, w tym laryngolog oraz chirurg. Ten ostatni doradzał opercję nosa w celu zmniejszenia dolegliwości związanych z uporczywym katarem uważając, że jak katar ustąpi to i oskrzela zostanę uleczone. 3. Z uwagi na chorobę serca i zwiazaną z ...

3. Z uwagi na chorobę serca i zwiazaną z nię opuchlicną nóg dr M. Silber umiał zalecić odpowiednią terapię, która z powodzeniem zmniejszyła u mnie stopień obuchlizny.
4. Gorąco polecem dr M. Silbera pod opieką, którego jestem od kilku lat.

Doktor ma specjalizacje z pulmonologii i bardzo pomógł mi w leczeniu mojej wieloletniej astmy.W kojcu mogę żyć normalnie.Polecam.Gabinet na wysokim poziomie.Liczne sprzęty do badań np. spirometria i EKG.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia poświęca czas pacjentowi i postawił trafną diagnozę która uratowała moje życie dziękuje jacek g

jacek g

superlekarz - bardzo dobrze zdiagnozował i znakomicie prowadzi moją mamę. jestem bardzo wdzięczna, a mama radzi sobie co raz lepiej

super lekarz, mądry, uprzejmy, fachowy, bardzo pomógł mojemu ojcu, dziękuję. trafiłem przez przypadek (z internetu), ale od razu było widać ogromne zaangażowanie Piotr Kowalak

Lekarz cierpliwy również wobec nieufnego i opornego pacjenta. Poświęcił mi czas, mimo, że mógł mnie odesłać (nie ten rejon).

Pan Doktor ma świetny kontakt z kontakt z pacjentem, co w moim wypadku pomogło szybko rozwiązać problem, świetny dobór leków. Po wizycie u Doktora Silbera, w końcu publiczna służba zdrowia w pełni mnie usatysfakcjonowała.

Bardzo profesjonalny i przyjazny lekarz. Cierpliwie wysłuchuje problemów pacjenta, dokładny w badaniu. Odpowie na każde pytanie i wytłumaczy kiedy ma się jakieś wątpliwości. Polecam z czystym sumieniem.

bardzo kompetentny i fachowy lekarz, leczył mnie w szpitalu - jego ludzkie podejście i wiedza medyczna uratowały moje zdrowie

zawiodłam sie strasznie na tym lekarzu!!!brak mi słow!przez niego straciłam ukochana osobe!!!