Michał Silber

Lekarz rodzinny

Lekarz z prawdziwego zdarzenia poświęca czas pacjentowi i postawił trafną diagnozę która uratowała moje życie dziękuje jacek g

jacek g

superlekarz - bardzo dobrze zdiagnozował i znakomicie prowadzi moją mamę. jestem bardzo wdzięczna, a mama radzi sobie co raz lepiej

Pan Doktor ma świetny kontakt z kontakt z pacjentem, co w moim wypadku pomogło szybko rozwiązać problem, świetny dobór leków. Po wizycie u Doktora Silbera, w końcu publiczna służba zdrowia w pełni mnie usatysfakcjonowała.

Bardzo profesjonalny i przyjazny lekarz. Cierpliwie wysłuchuje problemów pacjenta, dokładny w badaniu. Odpowie na każde pytanie i wytłumaczy kiedy ma się jakieś wątpliwości. Polecam z czystym sumieniem.

super lekarz, mądry, uprzejmy, fachowy, bardzo pomógł mojemu ojcu, dziękuję. trafiłem przez przypadek (z internetu), ale od razu było widać ogromne zaangażowanie Piotr Kowalak

W podziękowaniu dla p. doktora za wspaniałe zajęcie się chorą na płuca moją mamą - p. doktor uratował ją. Była w bardzo złym stanie z dusznościącały czas, a po zmianie lekarstw czuje się bardzo dobrze i nawet może opiekować się wnukami. Dziękuję

Lekarz cierpliwy również wobec nieufnego i opornego pacjenta. Poświęcił mi czas, mimo, że mógł mnie odesłać (nie ten rejon).

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Jego największe zalety to duża wiedza medyczna i bardzo dobre podejście do pacjenta. Opiekuje się już kilka lat moim ciężko chorym ojcem i rezultaty są zaskakująco dobre.

bardzo kompetentny i fachowy lekarz, leczył mnie w szpitalu - jego ludzkie podejście i wiedza medyczna uratowały moje zdrowie

bardzo dobry lekarz. profesjonalny o bardzo dużej wiedzy medycznej, miły i kompetentny. bardzo pomógł mojej mamie chorej na serce i płuca jednocześnie. Dziękuję!!!