lekarz Michał Suchorskilekarz Michał Suchorski - zdjęcie profilowe

lekarz Michał Suchorski

Psychiatra

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu(2003). Specjalizację z psychiatrii uzyskałem w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu (2005-2010). W okresie 2009-2012 pełniłem obowiązki asystenta na Oddziele psychiatrycznym w Ostrowie wielkopolskim, w latach 2010-2012 dodatkowo zajmowałem stanowisko Pełnomocnika do Spraw Praw Pacjenta.

Po tych opiniach na pewno wybiorę się do Pana Doktora. Mam ważne pytanie i prosiłabym o odpowiedź. Ile Pan Doktor bierze za wizytę?

Bardzo dobry specjalista, wyprowadził mnie z depresji, tłumaczył każdy etap choroby, poświęcał tyle czasu ile potrzebowałam. Po półrocznej chorobie powróciłam do pracy i ....do życia. Dziękuje Panie doktorze.

Nie spodziewałam się, że akurat ktoś taki jak ja , zamieści kiedykolwiek i na jakimkolwiek serwisie opinię o drugim człowieku, tym bardziej,że Pan Michał Suchorski ma tych opinii pod dostatkiem i szczerze wątpię aby jeszcze jedna, ta moja, była mu do czegokolwiek potrzebna... Przebywam jednak już na tyle długo w Polsce by doskonale wiedzieć, że większość Polaków, szczególnie tych bardzo młodych, przed umówieniem się do jakiegokolwiek specjalisty ,wcześniej odwiedza tego typu serwisy internetowe i czyta opinię o danym lekarzu. Być może kiedyś i komuś na coś przyda się i moja...Myślę ...

Przebywam jednak już na tyle długo w Polsce by doskonale wiedzieć, że większość Polaków, szczególnie tych bardzo młodych, przed umówieniem się do jakiegokolwiek specjalisty ,wcześniej odwiedza tego typu serwisy internetowe i czyta opinię o danym lekarzu. Być może kiedyś i komuś na coś przyda się i moja...Myślę również, że poprzez dodanie tej opinii definitywnie zakończę pewien rozdział w swoim życiu.

Spotykając się pierwszy raz z Doktorem Suchorskim nie liczyłam i nie oczekiwałam absolutnie niczego. Żadnych leków, żadnych rozmów, żadnej terapii, żadnych pocieszeń w stylu: "z pewnością będzie lepiej", żadnej, jakiejkolwiek, pomocy w odbiciu się od tak zwanego "dna". Niczego...Tak było na początku, a potem, po kilku spotkaniach, zaczęłam oczekiwać cudu, ja, człowiek, który nigdy w nic, a tym bardziej już w żadne cuda nie wierzył.
Do dziś nie wiem, a od mojej pierwszej wizyty u Doktora Michała Suchorskiego minęło już bardzo dużo czasu, czy cud faktycznie nastąpił czy to tylko medycyna, jednak jednego jestem pewna. Ja miałam chore wszystko, każdą pojedynczą komórkę. Dziś, może nie jestem całkiem zdrowa, ale z pewnością jestem uleczona.
Michał Suchorski, poświęcił mi bardzo dużo swojego czasu. A czas, to największy podarunek jaki możemy dostać od drugiego człowieka. Największy. Dziękuje...
Więc tak sobie myślę, że czasem warto zaryzykować i warto też, pomimo wszystko i wszystkiego, jeszcze raz się postarać.Ten ostatni...
Prawda, Doktorze?

Lekarz na pewno z powołania. Bardzo miły i zaangażowany. Lekarz posiadający dużą wiedzę. Atutem Pana Doktora jest umiejętność słuchania oraz cierpliwość. Wizyta bezstresowa. Gorąco polecam !!!

Pomimo młodego wieku wzbudza zaufanie, jest miły, wychodzi na przeciw -często zestresowanemu pacjentowi- oczekiwaniom pacjenta. Polecam jak najbardziej.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Poznań"?

Empatia
ul. Piątkowska 41 A/7
Oddział leczenia uzależnień
Podolańska 46
60-626 Poznań
oddział neurologi i chorób zakaźnych
ul. Szpitalna
Os. Pod Lipami 15/126