Psychiatra Poznań

Empatia
ul. Piątkowska 41 A/7
Poznań

Dzięki pani doktor Dudzik, pomimo swojego braku zaufania i lęku przed tzw."psychotropami"zdecydowałam się na leczenie i jestem jej za to niezmiernie wdzięczna.
W sposób przystępny wyjaśniła mi mechanizm działania leków, ich zalety i wady tak abym mogła wspólnie z nią podjąć dalsze decyzje. Bardzo duże znaczenie przykłada do nieuzależniania pacjentów i minimalizacji ew. efektów ubocznych.
Z każdego spotkania z nią wychodzę bogatsza o wiedzę, psychoterapeutyczne porady i ciepło, którym emanuje ...

Z każdego spotkania z nią wychodzę bogatsza o wiedzę, psychoterapeutyczne porady i ciepło, którym emanuje :)
Psychicznie czuję się nieporównywalnie lepiej niż przed leczeniem.
Bardzo Panią Doktor polecam!

Opinia dodana przez: Maria
Psychiatra Poznań lekarz Michał Suchorski

Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Suchorski
górna Wilda 82
Poznań

Nie spodziewałam się, że akurat ktoś taki jak ja , zamieści kiedykolwiek i na jakimkolwiek serwisie opinię o drugim człowieku, tym bardziej,że Pan Michał Suchorski ma tych opinii pod dostatkiem i szczerze wątpię aby jeszcze jedna, ta moja, była mu do czegokolwiek potrzebna...

Przebywam jednak już na tyle długo w Polsce by doskonale wiedzieć, że większość Polaków, szczególnie tych bardzo młodych, przed umówieniem się do jakiegokolwiek specjalisty ,wcześniej odwiedza tego typu serwisy internetowe i czyta opinię o danym lekarzu. Być może kiedyś i komuś na coś przyda się i moja...Myślę również, że poprzez dodanie tej opinii definitywnie zakończę pewien rozdział w swoim życiu.

Spotykając się pierwszy raz z Doktorem Suchorskim nie liczyłam i nie oczekiwałam absolutnie niczego. Żadnych leków, żadnych rozmów, żadnej terapii, żadnych pocieszeń w stylu: "z pewnością będzie lepiej", żadnej, jakiejkolwiek, pomocy w odbiciu się od tak zwanego "dna". Niczego...Tak było na początku, a potem, po kilku spotkaniach, zaczęłam oczekiwać cudu, ja, człowiek, który nigdy w nic, a tym bardziej już w żadne cuda nie wierzył.
Do dziś nie wiem, a od mojej pierwszej wizyty u Doktora Michała Suchorskiego minęło już bardzo dużo czasu, czy cud faktycznie nastąpił czy to tylko medycyna, jednak jednego jestem pewna. Ja miałam chore wszystko, każdą pojedynczą komórkę. Dziś, może nie jestem całkiem zdrowa, ale z pewnością jestem uleczona.
Michał Suchorski, poświęcił mi bardzo dużo swojego czasu. A czas, to największy podarunek jaki możemy dostać od drugiego człowieka. Największy. Dziękuje...
Więc tak sobie myślę, że czasem warto zaryzykować i warto też, pomimo wszystko i wszystkiego, jeszcze raz się postarać.Ten ostatni...
Prawda, Doktorze?

Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Poznań

Leczę się u prof. Jaracza już prawie 9 lat i w życiu bym nie zamienił tego wspaniałego człowieka na innego lekarza. Wszystkie powyższe opinie potwierdzam, a dodam jeszcze, że jestem trudnym pacjentem, a on mnie prowadzi z dużą cierpliwością. Zawsze otwarty, miły, z ogromną kulturą osobistą. Precyzyjnie wysłuchuje pacjenta i prowadzi rzetelną dokumentację przebiegu leczenia. Czasami się zastanawiam czy on ma w ogóle życie prywatne, bo leczy i w szpitalu i prywatnie i wykłada, a jeszcze zawsze można do niego zadzwonić, a nawet wysłać maila. Świety człowiek. Gdybym był papieżem to bym go beatyfikował. :)

Opinia dodana przez: Jarek

Żorska 38a
61-345 Poznań

Lekarz przez duże l i....człowiek przez duże c. Dość długo byłam pacjentką Pani Dr. i lepszego lekarza nie spotkałam już nigdy potem (lata 1999/2003)

Opinia dodana przez: Maria

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Bardzo dobry Lekarz! Indywidualne podejście do pacjenta. Nie tylko leczy,ale daje wsparcie i cenne wskazówki. Godny polecenia!

Opinia dodana przez: dorota

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Rewelacyjny specjalista miły, sympatyczny i empatyczny . Doskonały pod każdym względem. Takich lekarzy jest niewielu. Polecam.

Opinia dodana przez: Renata

Dolna Wilda 88
61-501 Poznań

Lekarz cudotwórca, nie znajdziecie lepszego lekarza w tej dziedzinie coś o tym wiem, przeszedłem z dwunastu lekarzy dopiero on mi momógl. Czyta z dna oka i ma 100 % trafne diagnozy. Oby żył jak najdłużej.

Opinia dodana przez: Paweł

Sienkiewicza Henryka 10/3
60-817 Poznań

Miła, umie słuchać, cierpliwa, w trakcie wizyty na NFZ u p. dr. nie ma pośpiechu, zaczyna leczenie od najłagodniejszych leków - sensownie i skutecznie, dzięki pomocy p. dr. pozbyłam się okropnych objawów nerwicy lękowej, od kilku lat nie biorę już żadnych leków i czuję się bardzo dobrze, polecam!

"Grunwald" Ośrodek dla Dorosłych
Śniadeckich 42
60-774 Poznań

To naprawdę dobry specjalista i człowiek . Do każdego podchodzi z cierpliwością , spokojem, życzliwością. Posiada naprawdę dużą wiedzę , i przekłada ją na język zrozumiały dla każdego. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Suchorski
górna Wilda 82
Poznań

Bardzo miła kompetentna pani doktor. Dzięki niej szybko wruciłam do zdrowia. Umie trafnie zdiagnozować problem .

Psychiatrzy w mieście Poznań