lekarz Elżbieta Kanarecka-Pawlak

Psychiatra

Polecam-Pani doktor ma wyjatkowa intuicje i ogromne doswiadczenie co pozwala stawiac trafne diagnozy:)ja dzieki niej dzis sie trzymam ...a bywalo ze mna kiepsko...wyjatkowy lekarz-mily czlowiek

Poleca, serdecznie oania doktor . Potrafi swietnie sluchac ze zrozumieniem nie patrzac na zegarek . Zawsze wita pacjetow z usmiechem na ustach patrzy woczy jest szczera bardzo dobrze dobrane leki swietna diagnoza za pierwszym podejsciem oddana temu co robi calym sercem. Przemila atmosfera nke czuc ze kestsie u lekarza . Ja ma wrazenie jak bymbyla na kawie u znajomej nie u psychiatry super podejscie do człowieka .

Z czystym sumieniem moge polecic pania doktor elzbiete kanarecka pawlak. bardzo sympatyczna miła lekarka do kzadego pacjeta ma indywidualne podejscie . Umie zarowno sluchac jak i tlumaczyc cierpiliwie. jesli potrzebujesz psychiatry to ja moge polecic.

Bardzo mi pomogła..i nadal pomaga- profesjonalistka, a przy tym miła i budząca zufanie. I jeśli w temacie lekarza psychiatry można powiedzieć- Polecam... to z czystym symieniem mogę powiedzieć to o pani doktor

Super miła i sympatyczna lekarka.Polecam.

Super miła i sympatyczna lekarka.Polecam.

BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO PACJENTA . TRAFNA DIAGNOZA PO WCZEŚNIEJSZYM DOKŁADNYM BADANIU .BYM POWIEDZIAŁ ŻE SAMA WIZYTA KOI ROZDARTĄ SPONIEWIERANĄ PSYCHIKĘ . SKUPIONA , POTRAFI SŁUCHAĆ I ROZPROMIENIA . JEST IDEAŁEM DOKTORA PSYCHIATRY I INNYCH . NIE PODCHODZI DO MNIE JAK DO PRZEDMIOTU TYLKO CAŁYM SWOIM DOŚWIADCZENIEM POMAGA NIE PATRZĄC NA ZEGAREK .IDEALNA . PACJENT ROBERT .

Bardzo miła osoba - jako człowiek i jako lekarz

Bardzo miła osoba - jako człowiek i jako lekarz

Bardzo miła i kompetentna pani doktor !

Bardzo miła i kompetentna pani doktor !