lekarz Michał Sutkowski

Internista, Lekarz rodzinny

Obejrzalam Pana wystapienie 14 04 20 nt zmiany maseczki podczas spaceru .Trzeba spokojnie bez emocji tlumaczyc ludziom; a jesli ktos idzie 11 km.do pracy i z powrotem tyle samo .W Warszawie - bo nie wsiadzie do tramwaju a nie posiada auta .Albo do lekarza 12 km bo nie ma zadnej autobusowej komunikacji na wsi w Polsce nawet nie B ale pewnie C.Zycze spokoju.

Radzę się dobrze zastanowić zanim się do niego wybierzecie. Moim zdaniem porażka. Nie jestem zadowolony

Nie jestem zadowolony

Hahahaha, 5 opinii wystawionych tego samego dnia? Wszystkie oczywiście pozytywne. Przy tak "sprawnym" marketingu można mieć obawy do kompetencji lekarza

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Uprzejmy, bardzo dobrze i wyczerpująco tłumaczy dolegliwości i sposób leczenia.

Miły cierpliwy kompetentny. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam i dokładnie wszystko tłumaczył. Dobre podejscie do dzieci. Moja córeczka lubi chodzić do tego lekarza.

Kompetentny lekarz posiadający dużą wiedzę, również na temat medycyny sportowej. Uprzejmy, kulturalny, do każdego pacjenta podchodzący indywidualnie, uwielbiany przez dzieci. Serdecznie polecam!

Bardzo dobry lekarz. Ze sporą wiedzą i dobrym podejściem do pacjenta. Spokojnie mogę go polecić.

Doskonały lekarz. W pełni można Go polecić. Mądry człowiek o wielkim sercu. Pozdrawiam

Zdecydowanie polecam. Bardzo przyjemny lekarz który do każdego podchodzi indywidualnie.

jak dla mnie idealny lekarz: kompetentny ,z dobry podejściem do chorego, uczciwy, rzetelny, godny zaufania i polecenia oczywiscie,zbyt mało jest takich doktorów, polecam raz jeszcze