dr n. med. Michał Szymański

Ginekolog

Miły lekarz z doskonałą wiedzą, wszystko dojrzy na USG, bardzo dokładny. Po przeprowadzce z innego województwa trafiłam na niego i jestem niesamowicie zadowolona! Prowadził wszystkie moje ciąże i będę wracać właśnie do niego na wizyty kontrolne. Cały szpital, w którym lekarz pracuje jest elegancki.

Wizyta u dr Szymańskiego okazała się strzałem w dziesiątkę. Bardzo rzetelny, dokładny. Rzeczowo odpowiada na każde pytanie, widać że ma ogromną wiedzę. Konkretny lekarz, skupia całą swoją uwagę na pacjentce. Osobiście cenię sobie takie rzeczowe i zdecydowane podejście.

Do dr Szymańskiego trafiłam w 6-tym tygodniu ciąży kierująć się portalami internetowymi i to był strzał w dziesiątkę! Teraz jestem w 25-tym tygodniu ciąży i jestem bardzo zadowolona z jego opieki. Bardzo kompetentny, rzeczowy lekarz, na każdą wizytę mam listę pytań, na które udziela pełnych odpowiedzi. Nie śpieszy się, nie zerka nerwowo na zegarek. Zleca szereg badań, potem dokładnie tłumaczy mi wyniki. Przyjmuje tylko w Matopacie na ul. Storczykowej, tel. 056/659-48-00, kom. 602-254-927. Żałuję tylko że w Matopacie nie ma oddziału położniczego, kiedy wchodzisz do tego szpitala czujesz się jak pacjentka która zostanie otoczona należytą opieką a nie jak petent. Nie wiem ile kosztuje wizyta bo ja mam prywatne ubezpieczenie i nic nie płace ani za wizyty ani za badania. Ale słyszałam że wizyta+USG ciężarnej 80 zł. Pozdrawiam.

dzięki dr Szymańskiemu przyszły na świat moje 2 córki. Do każdego porodu poszedł poważnie i z pełnym profesjonalizmem.Jestem pewna że gdybym wybrała innego lekarza, przebieg i konsekwencje mogły być smutne. Jestem wdzięczna i żadne pieniądze(zapewniam ze nie wygórowane) nie zastąpią zdrowego i uśmiechniętego dziecka na które patrze z dumą każdego dnia. Żadnemu lekarzowi tak nie ufam i nie będę.do końca życia będziemy dr Szymańskiego wychwalać a nasze córki zawsze będą znały nazwisko człowieka dla którego nie były statystyką na dyżurze w szpitalu!!!!

Lekarz bardzo miły i kompetentny. Podchodzi do pacjenta indywidualnie i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Na pewno zostanę jego pacjentką na dłużej. Gorąco polecam wymagającym pacjentom tego lekarza.

Pełen profesjonalizm Pana doktora. Gabinet na najwyższym poziomie. Polecam szczególnie na pierwszą wizytę u ginekologa, ponieważ badanie zostało wykonane bezboleśnie. Widać, że to świetny fachowiec. Naprawdę polecam.

JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM.PODCZAS WIZYTY DAJE DUŻE POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA I KONFORT ,ŻE ROZMAWIA SIĘ Z PROFESJONALISTĄ.CIESZĘ SIĘ ,ŻE DO JEGO TRAFIŁAM I NIE ZMIENIĘ LEKARZA NA INNEGO.

Mieliśmy z mężem problem, zeby zajśc w ciążę i tu na szczęście trafiłam do dr Szymańskiego. Zrobił szereg badań, wprowadził SKUTECZNE leczenie. Teraz jestem w 11 tygodniu ciąży i mogę do niego iść z każdą wątpliwością. Jest świetnym specjalistą i zawsze ma czas dla swoich pacjentek. Zdecydowanie polecam tego ginekologa!

Pełen profesjonalizm - wspaniały lekarz, człowiek, dla mnie WZÓR!!!! Zrobił mi operację mięśniaków. :)

super lekarz,prowadził mi ciąże.Teraz zajmujemy się leczeniem mięśniaków.

super lekarz,prowadził mi ciąże.Teraz zajmujemy się leczeniem mięśniaków.