Do tego lekarza trafiłam, bo poprzednia Pani lekarz przestała pracować w Medicusie w Opolu. Lekarz małomówny, nie tłumaczy co robi i po co. Problemem jest zmierzenie ciśnienia, odsyła do gabinetu zabiegowego. Z wielkim problemem zapisywał zwolnienie lekarskie,choć do 34 tygodnia o nie nie prosiłam i nie chciałam siedzieć na zwolnieniu. Na moją prośbę, że jest mi już ciężko i brzuch przeszkadza w pracy, odpowiedział z uśmiechem że on też ma brzuch i jakoś pracuje...ostatecznie po tygodniu dał mi zwolnienie, bo stwierdził że "rozumie" (skąd ginekolog mężczyzna może to rozumieć) co czuje kobieta w tym tygodniu ciąży. Badania zleca niechętnie np. morfologię i mocz..na 5 wizyt miałam tylko 2 skierowania...Interpretacje badań też miał dziwne, np spadające już w 35 tygodniu ciąży płytki krwi uznał za "problem",ale jeszcze się zastanowi czy mnie wysłać do poradni hematologicznej. Skończyło się na tym, że nie skierował mnie nigdzie...bo spadku płytek krwi się nie leczy, bo to się zdarza w ciąży i jeszcze nie ma u mnie sytuacji dramatycznej... ale jakby mi zaczęły krwawić dziąsła to mam prosto jechać do szpitala...porażka, bo temat poruszyłam z moją położną i uznała, że tak w ciąży jest jednym spada ten poziom innym nie...I dalej lekarz nie relacjonuje badania USG...prawie nic nie pokazuje, chyba że się zapyta, ale czasem nie wiadomo o co...bo to nowa sytuacja. Kiepski lekarz, do takiego zawodu. Dotrwałam z nim do końca,choć mogłam mieć więcej motywacji by szukać innego lekarz prowadzącego. Na szczęście ciąża przebiegała bez problemów, więc jego pomoc była minimalna.
I najlepsze było na koniec, kiedy 2 dni po terminie porodu wyliczonym wg OM stwierdził że już trzeb do szpitala, na co ja przecież ta metoda zakłada cykl 28 dniowy, a ja takiego nigdy nie miałam więc i data porodu jest bardzooooo umowna i nie zamierzam się kłaść do szpitala....a co on znowu o tych płytkach krwi i dziąsłach...

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Jestem jego pacjentką od ponad 2 lat i muszę przyznać, że jest najsympatyczniejszym i najbardziej kompetentnym lekarzem, jakiego jak dotąd poznałam. Mimo tego, że wizyta nie jest prywatna, to pan Michał poświęca dużo czasu pacjentce, cierpliwie wszystko tłumaczy i jest bardzo miły. Badanie zawsze jest delikatne. Poznałam już wielu lekarzy (nie tylko ginekologów) i śmiało mogę stwierdzić, że nigdy jeszcze nie spotkałam tak miłego i kompetentnego lekarza przyjmującego na NFZ. Nigdy nie musiałam się upominać u niego o żadne badania, bo sam pilnuje swoich obowiązków. Podkreślam fakt, że nie jest to wizyta prywatna, ponieważ ZAWSZE idąc na NFZ do jakiegokolwiek specjalisty, po jakimś czasie lądowałam na wizycie prywatnej po to, żeby w końcu się mną zajął jak należy. Doktor Wdowczyk jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Serdecznie polecam!

Pan Doktor opiekuje sie mna w trakcie ciazy. Jego kompetencje i wiedza nie budza zastrzezen. Jest to pierwszy lekarz ktoremu w pelni zaufalam. Mimo problemow ktore pojawily sie na poczatku ciazy, przyjelam jego zalecenia i proponowane leczenie co skutkuje prawidlowym jej przebiegiem. Pamieta pacjentki, prosi aby po wykonanych badaniach laboraratoryjnych zawiadomic go o wynikach. Jezeli pojawi sie cos niepokojacego prosi rowniez o kontakt telefoniczny, udziela wskazowek, ewentualnie przyspiesza wizyte. Badanie przeprowdza w sposob delikatny, zawsze sklada sie z badania ginekologicznego i usg oraz dokladnego wywiadu. W pelni polecam w szczegolnosci przyszlym mamom.

Lekarz godny polecenia. Zdecydowanie jeden z najlepszych specjalistów których napotkałam, a było ich wielu. Prowadził moja ciążę zagrożoną w sposób wyjątkowo troskliwy. Jest życzliwym i zdecydowanym lekarzem- zasób wiedzy wskazuje tylko na jego pasję jaka jest ginekologia. Nigdy nie traktuje pacjentki w sposób przedmiotowy- każdą pamięta i wysłuchuje i działa!;)

Jestem zadowolona z opieki tego lekarza, prowadził moją ciążę w drugiej połowie aż do samego porodu. W trakcie ciąży cierpliwie a czasem szczegółowo i przystępnie objaśniał mi wyniki badań i obraz USG. Dr.Wdowczyk jest taktownym i kompetentnym lekarzem. W przyszłości planuję by kolejną ciążę być od początku pod jego opieką.

W 100% polecam Pana Michała jest bardzo miły, delikatny i kompetentnym lekarzem. Mogę powiedzieć że w końcu znalazłam swojego lekarza który potrafi zaopiekować się swoja pacjętką. Przy badaniu jest bardzo delikatny, wyczerpująco opowiada co robi i przy rozpoznaniu dokładnie wszystko tłumaczy. Przeprowadził u mnie zabieg histeroskopii, czułam się bezpiecznie i pewnie. Dostałam nawet nr tel w razie gdyby coś się złego działo. Po zabiegu doglądał mnie czy wszystko jest ok. Super polecam wszystkim Panią

Bardzo polecam dr Wdowczyka. Pierwszy raz przyjął mnie mimo, że nie byłam zarejestrowana i mimo, że dotąd nie prowadził mojej ciąży. Zbadał mnie dokładniej, niż wszyscy wcześniejsi i pod każdym kątem. Poświęcił mi wiele czasu i cierpliwości. Gdy skierował mnie do szpitala, bo coś go zaniepokoiło, a potem spotkaliśmy się na korytarzu rozpoznał mnie i wypytywał, jak sytuacja. Mimo, że wcześniej byłam u niego tylko 2 razy. Takiego lekarza szukałam i polecam wszystkim :)

Lekarz jak najbardziej do polecenia. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona, jeżeli mam jakieś wątpliwości pytam i uzyskuję wyczerpującą odpowiedź. No jak widać po komentarzach nie wszyscy są zadowoleni ale niestety nie każdy musi być w 100% zadowolony mając różne wymagania. Ja jestem jak najbardziej na 100% zadowolona.

Lekarz godny polecenia,bardzo dobry i dokładny specjalista!Wszystko tłumaczy,ma cierpliwość do trudnych pacjentek,jest ludzki rozumie przejęcie przyszłej mamy:)Lepszego ginekologa nie poznałam.

Lekarz jak najbardziej kompetentny. Przede wszystkim delikatny podczas badania, odpowiada spokojnie i wyczerpująco na pytania, robiąc USG wszystko objaśnia a w razie problemów zleca kolejne badania. Podczas wizyty nie czuje się skrępowania lekarz jest uprzejmy i taktowny.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Opole"?

Rafał Bilski

Ginekolog