lek. dent. Michał Wierzbicki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

lEKARZ jakich mało ! pomijajac jeszcze pana doktora Zedlera z Miladentu na Rajskiej :)Jasna plomba ;")na nfz-ale nie światloutwardzalna -koszt 20 zl -znieczulenie-znieczulenie konskie trzyma ok 2-3 godz;)

Zdecydowanie polecam doktora Wierzbickiego wszytkim którzy musza usunąć zęba. Byłem u doktora na usowaniu zęba mądrości. Mój poprzedni lekarz nie podjął sie tego bo ząb był podobno krzywy i jeszcze prawie cały w kości. Dr Wierzbicki całkowicie bezboleśnie i w 15 minut pozbawił mnie przyczyny moich zmartwień, a to czego sie najbardziej obawialem czyli ze spuchne i ze będzie strasznie bolało nie nastąpiło. Jeszcze raz polecam dr Wierzbickiego!

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Gdańsk"?

Dariusz Kutella

Chirurg stomatolog