Michał Wróbel

Urolog

Zgadzam się wspaniały Lekarz,leżałam w Szpitalu w oczekiwaniu na zabieg spanikowana przerażona co się wydarzy Pan Doktor wykazał ogrom empatii za co jestem wdzięczna i z pewnością będę polecać innym.Serdecznie dziękuję Katarzyna

Wspanialy lekarz ,pomocny ludziom typ Judyma interesuje się stanem zdrowia pacjenta nawet po skończeniu leczenia oby więcej takich specjalistów.Serdecznie dziękuję.

nie potrafi przyznac się ze nie daje rady leczyc pacjenta. wciska kit i jego uprzejmość jest tak fałszywa że szok.

Świetny specjalista,rewelacyjne podejście do pacjenta-gotowy na każde zawołanie,zawsze uśmiechnięty.Wspaniały lekarz i człowiek.Kontakt z nim to prawdziwa przyjemność.Jego podejście do pacjenta przywraca wiarę w służbę zdrowia.Dzięki jego staraniom mój tato żyje.DZIĘKUJĘ