dr n. med. Michał Zawadzki

Radiolog

Pan Dr. Michał Zawadzki w dniu 30.04.2016 r. operował mnie z powodu tętniaka śródczaszkowego tętnicy szyjnej wewnętrznej mózgu. Po obejrzeniu wyniku angio TK, szczegółowo poinformował mnie o możliwościach dalszego działania, od dnia pierwszej wizyty do operacji minęły tylko dwa tygodnie. Pan Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem oraz bardzo kulturalnym i wrażliwym człowiekiem. Z niezwykłą cierpliwością informował mnie o możliwościach leczenia oraz odpowiadał na wszystkie moje pytania, czym zmniejszał mój stres. Oby więcej takich lekarzy, z takim podejściem do pacjenta i swojej pracy. Mój kontakt z Panem Doktorem będzie trwał nadal, ponieważ mam mnogie tętniaki śródczaszkowe, wymagające dalszego leczenia, a w cudownych i precyzyjnych rękach Pana czuję się bezpiecznie. Dziękuję za wszystko Panu i Pana Zespołowi. Irena Wuttke-Miszczak.

Jak to dobrze, że trafiłam w Pana cudowne ręce/embolizacja styczeń2013/Panie Doktorze. Jest O'K. Dziękuję Panu i Pana Zespołowi za super atmosferę w przygotowaniu do operacji i jej przebieg oraz po, ale najważniejsze, że mogę cieszyć się zdrowym życiem dzięki Panu. Pana oddanie, profesjonalizm, wiedza, fachowość, komunikatywność, życzliwość, zaangażowanie jest nieoceniona. Jest Pan cudownym człowiekiem o cudownych rękach i wielkim sercu. Bardzo dziękuję. Składam wyrazy wdzięczności i szacunku od siebie i mojej Rodziny. Życzę Panu co najlepsze. Anna Skarżyńska.

Jest to wspaniały lekarz, ale przede wszystkim wspaniały Człowiek ,zawsze ma czas dla pacjenta przed operacją mojej mamy wszystko dokładnie mi wyjaśnił uspokoił a po zabiegu sam mnie poprosił i powiedział o przebiegu operacji . Niby to takie normalne, ale nie każdy lekarz tak postępuje. Wzór do naśladowania. Panie Doktorze serdecznie dziękuję za przeprowadzoną operację tętniaka mojej mamy /14.05.2014r/ brak mi słów by opisać moją wdzięczność . Jest Pan wspaniałym Człowiekiem i prawdziwym profesjonalistą. Życzę Panu wszystkiego co najlepsze i kolejnych sukcesów zawodowych. Wioletta Koncewicz

najlepsze i kolejnych sukcesów zawodowych. Wioletta Koncewicz

najlepsze i kolejnych sukcesów zawodowych. Wioletta Koncewicz

Wciąż poszukujesz "Radiolog Warszawa"?

Narbutta 41/43 (Diagmed) lok. 2

Gabinet Lekarski TOMMED