lekarz Michał Zdrodowski

2,5

Nie polecam !!!!!!ten pseudo lekarz nie powinien być ginekologiem nie przeprowadził że mną wywiadu przystępując odrazu do badania mam traumę po owej wizycie do końca życia gdyby nie Pani doktor Monika Chorąży która poprosiła szanownego Pana aby przeprosił mnie po tak niezręcznie przeprowadzonym badaniu to napewno ów doktor nawet nie pomyślał by o tym ale słowo przepraszam nic nie zmienia Ciekawe jest tylko co czuł gdy zobaczył mnie zchodzącą z fotela po badaniu .Nie posiada w ogóle współczucia ani empatii!!!!!!!

Bardzo młody lekarz, ale sympatyczy, dokładny i poświęcający pacjentce tyle czasu, ile potrzeba. Co prawda byłam u doktora tylko raz, ale po pierwszej wizycie mam bardzo dobre odczucia.