lekarz Michał Ziemniarski

W skali od 1 do 10 daję 11 nic dodać nic ująć prowadził moją ciążę (citomed Toruń) miałam w zamiarze urodzic w Bydgoszczy pod jego nadzorem ale córka troche się pośpieszyla. Polecam MK-B

MK-B

Lekarz w 100% godny polecenia. Jego młody wiek (dla niektórych wada) jest jedną z wielu jego zalet. Ma świeże podejście do trudnego zawodu lekarza. Po wielu wizytach u 'specjalistów-profesorów' dopiero Pan Michał wykrył moją wadę genetyczną i mimo tego pokierować moim leczeniem w taki sposób, że dzisiaj wraz z mężem cieszymy się piękną córeczką. Mało tego, moja córka ma wadę wrodzoną (wykrytą przez p. Michała) i to dzięki panu Ziemniarskiemu zrozumiałam czym jest ta wada, pomógł w rozmowach z innymi lekarzami i dbał o nas na sali poporodowa (nawet po zakończeniu dyżuru). Do dnią dzisiejszego okazuje zainteresowanie zrowiem moim i mojej córki.
Zaufany lekarz, cudowny człowiek.
Panie Michale, OGROMNE DZIĘKI za wszystko i do zobaczenia ;-)

Miły, uprzejmy, kompetentny lekarz a co najważniejsze dla mnie, bardzo delikatny i dyskretny przy badaniu dzięki czemu podczas wizyty nie czuję się skrępowana. Gorąco polecam Pana Doktora!

Super lekarz , młody ambitny bardzo uprzejmy i kompetentny . Polecam go jako lekarza prowadzącego ciążę

Nigdy więcej. Nieprzyjemny, zero empatii. W szpitalu Miejskiej, w którym pracuje gdy leżałam na ginekologii, na korytarzu słyszałam jak podśpiewuje się z pacjentek, zero szacunku, głupie komentarze i uśmieszki. Badanie USG było niedelikatne i niedokładne. Nie przeprowadził dokładnego wywiadu, zlekceważył przyczynę moich dolegliwości. Zdecydowanie odradzam!!

Lekarz godny polecenia, który bez względu na rodzaj schorzenia i wiek pacjentki do kazdej kobiety podchodzi z szacunkiem. Trafiłam do Pana dr po łyżeczkowaniu, mój stres związany z wizytą został od razu zauważony. Pan doktor był miły i cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania. Obecnie prowadzę u niego kolejna ciążę. Z każdą kolejną wizytą upewniam się, że wybrałam odpowiedniego lekarza.

Postanowiłam złożyć tutaj swoją opinię, aby przestrzec przed tym człowiekiem wszystkie kobiety. Ja trafiłam do szpitala na jego dyżur, lekarz delikatnie mówiąc przekracza "granice badania ginekologicznego", bynajmniej tak było w moim przypadku. Po wizycie pozostał niesmak i obrzydzenie. Nigdy więcej nie zgodzę się, aby badał mnie młody lekarz, który jest dopiero w trakcie specjalizacji. Traktuje pacjentki bez szacunku, głupio się przy tym uśmiecha. Moim zdaniem nie jest to lekarz z powołania.

kompetentny miły,uprzejmy poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjentka (wizyty NFZ) aktualnie prowadzę u niego moja pierwszą ciążę

Dr Ziemniarski prowadził moją ciążę, z czego jestem bardzo zadowolona. Ciąża zakończona sukcesem. Polecam wszystkim pacjentkom.

Niestety natrafiłam na tego lekarza w szpitali Miejskim nr 2 w Bydgoszczy, miał wtedy dyżur, był nieuprzejmy, nie odpowiedział na żadne pytanie, zbył mnie, zachowywał się dziwnie przyglądał się jak się rozbieram i jak się ubieram, widział że się stresuje chciał robić badanie usg dopochwowe przy otwartych drzwiach. Młody lekarz, który musi jeszcze się dużo nauczyć w podejściu do pacjenta. Nie polecam.