lekarz Michał Ziemniarski

Lekarz w 100% godny polecenia. Jego młody wiek (dla niektórych wada) jest jedną z wielu jego zalet. Ma świeże podejście do trudnego zawodu lekarza. Po wielu wizytach u 'specjalistów-profesorów' dopiero Pan Michał wykrył moją wadę genetyczną i mimo tego pokierować moim leczeniem w taki sposób, że dzisiaj wraz z mężem cieszymy się piękną córeczką. Mało tego, moja córka ma wadę wrodzoną (wykrytą przez p. Michała) i to dzięki panu Ziemniarskiemu zrozumiałam czym jest ta wada, pomógł w rozmowach z innymi lekarzami i dbał o nas na sali poporodowa (nawet po zakończeniu dyżuru). Do dnią dzisiejszego okazuje zainteresowanie zrowiem moim i mojej córki.
Zaufany lekarz, cudowny człowiek.
Panie Michale, OGROMNE DZIĘKI za wszystko i do zobaczenia ;-)

Lekarz godny polecenia, który bez względu na rodzaj schorzenia i wiek pacjentki do kazdej kobiety podchodzi z szacunkiem. Trafiłam do Pana dr po łyżeczkowaniu, mój stres związany z wizytą został od razu zauważony. Pan doktor był miły i cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania. Obecnie prowadzę u niego kolejna ciążę. Z każdą kolejną wizytą upewniam się, że wybrałam odpowiedniego lekarza.

Gorąco polecam Pana dr jako ginekologa szczególnie tym pacjentkom, które mają złe doświadczenia z poprzednimi lekarzami oraz tym, które boją się tego typu wizyt. Rewelacyjne podejście, zero pośpiechu, wyczerpujące informacje i odpowiedzi na pytania, bardzo sympatyczny lekarz. Polecam również jako lekarza prowadzącego ciążę. Dzięki niemu mój synek nie urodzi się w 22 tyg ciąży a sam poród był ekspresowy. Poświęca pacjentkom dużo czasu, nie żałuje dodatkowych badań, doradza najlepsze rozwiązania. Oby więcej takich lekarzy.

Miły, uprzejmy, kompetentny lekarz a co najważniejsze dla mnie, bardzo delikatny i dyskretny przy badaniu dzięki czemu podczas wizyty nie czuję się skrępowana. Gorąco polecam Pana Doktora!

kompetentny miły,uprzejmy poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjentka (wizyty NFZ) aktualnie prowadzę u niego moja pierwszą ciążę

Dr Ziemniarski prowadził moją ciążę, z czego jestem bardzo zadowolona. Ciąża zakończona sukcesem. Polecam wszystkim pacjentkom.

Super lekarz , młody ambitny bardzo uprzejmy i kompetentny . Polecam go jako lekarza prowadzącego ciążę

W skali od 1 do 10 daję 11 nic dodać nic ująć prowadził moją ciążę (citomed Toruń) miałam w zamiarze urodzic w Bydgoszczy pod jego nadzorem ale córka troche się pośpieszyla. Polecam MK-B

MK-B

Niestety natrafiłam na tego lekarza w szpitali Miejskim nr 2 w Bydgoszczy, miał wtedy dyżur, był nieuprzejmy, nie odpowiedział na żadne pytanie, zbył mnie, zachowywał się dziwnie przyglądał się jak się rozbieram i jak się ubieram, widział że się stresuje chciał robić badanie usg dopochwowe przy otwartych drzwiach. Młody lekarz, który musi jeszcze się dużo nauczyć w podejściu do pacjenta. Nie polecam.

Kompetentny, uprzejmy, wszystko tłumaczy, słucha.Interesuje się swoimi pacjentami podczas pobytu w szpitalu. Nie lekceważy dolegliwości. Godny polecenia.

Godny polecenia.