lekarz Michalina Warło

Liczba opinii: 19
Średnia ocen:1,9/5
Opinie:19
Zaufanie do kompetencji
1,9
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,8
Poświęcony czas
2,1
Kompleksowość podejścia
1,9
Uprzejmość
2,1
Godny polecenia
1,8
Dodaj opinię

Opinie pacjentów  

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Wspaniały lekarz, na którym zawsze można polegać. Szybko podejmuje decyzje i zrozumiale przekazuje informacje. Po konsultacjach z Panią doktor, w końcu mam dobrze dobrane leki i mogę normalnie funkcjonować. Do tej pory nie było to możliwe. Dziękuję!

Wspaniały lekarz, na którym zawsze można polegać. Szybko podejmuje decyzje i zrozumiale przekazuje informacje. Po konsultacjach z Panią doktor, w końcu mam dobrze dobrane leki i mogę normalnie funkcjonować. Do tej pory nie było to możliwe. Dziękuję!

1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Z dr Warło spotkałam się na Izbie Przyjęć Oddziału Neurologii w Wodzisławiu Śląskim. Nie spotkałam się jeszcze z takim podejściem do pacjenta. Zostałam potraktowana bardzo źle, jakbym była nikim a Pani Doktor wiedziała wszystko... Zamiast zająć się problemem z którym przyszłam, wymyślała niestworzone rzeczy, była bezszczelna, niemiła, wręcz chamska. Zachowuje się jakby pracowała za karę i pod przymusem a pacjent to zło konieczne. Nie polecam i polecam unikać jeśli tylko się da. Można się tylko zdenerowować.

Z dr Warło spotkałam się na Izbie Przyjęć Oddziału Neurologii w Wodzisławiu Śląskim. Nie spotkałam się jeszcze z takim podejściem do pacjenta. Zostałam potraktowana bardzo źle, jakbym była nikim a Pani Doktor wiedziała wszystko... Zamiast zająć się problemem z którym przyszłam, wymyślała niestworzone rzeczy, była bezszczelna, niemiła, wręcz chamska. Zachowuje się jakby pracowała za karę i pod przymusem a pacjent to zło konieczne. Nie polecam i polecam unikać jeśli tylko się da. Można się tylko zdenerowować.

1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Ze skierowaniem na oddział neurologiczny miałam znikomą przyjemność poznać Panią doktor. Pierwszy raz w życiu lekarz na mnie krzyczał tylko dlatego że mam skierowanie do szpitala. Dała mi odczuć, że gdybym się u niej liczyła miejsce dostałabym od razu. Coś strasznego, jak może lekarz tak traktować bezkarnie pacjentów!!!???

Ze skierowaniem na oddział neurologiczny miałam znikomą przyjemność poznać Panią doktor. Pierwszy raz w życiu lekarz na mnie krzyczał tylko dlatego że mam skierowanie do szpitala. Dała mi odczuć, że gdybym się u niej liczyła miejsce dostałabym od razu. Coś strasznego, jak może lekarz tak traktować bezkarnie pacjentów!!!???

1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Nigdy w życiu przez żadnego lekarza nie zostałam potraktowana w tak chamski sposób. Pani doktor jest osobą o raczej niskiej kulturze osobistej. Podczas wizyty wrącała złośliwe komentarze, przewracała oczami, miałam wrażenie, że robi mi łaskę, że w ogóle się do mnie pofatygowała. Nie polecam.

Nigdy w życiu przez żadnego lekarza nie zostałam potraktowana w tak chamski sposób. Pani doktor jest osobą o raczej niskiej kulturze osobistej. Podczas wizyty wrącała złośliwe komentarze, przewracała oczami, miałam wrażenie, że robi mi łaskę, że w ogóle się do mnie pofatygowała. Nie polecam.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam, wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta. Jestem zadowolona z przeprowadzonej diagnozy i dalszego leczenia. Na kazde pytanie zostala mi udzielona dokladna odpowiedz.

Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam, wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta. Jestem zadowolona z przeprowadzonej diagnozy i dalszego leczenia. Na kazde pytanie zostala mi udzielona dokladna odpowiedz.

1,2/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
2,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Zostałem przyjęty jak scierwo nie pacjent potraktowano mnie gorzej jak psa byłem już u wielu lekarzy ale z taka pogardą nienawiścią do czlowieka i pacjenta sie jeszcze nie spotkałem..

Zostałem przyjęty jak scierwo nie pacjent potraktowano mnie gorzej jak psa byłem już u wielu lekarzy ale z taka pogardą nienawiścią do czlowieka i pacjenta sie jeszcze nie spotkałem..

1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Zachowanie pani doktor jest wręcz karygodne.Bezczelne odzywki,chamskie zachowanie,trzaskanie drzwiami sali gdzie leżą chorzy pacjęci to chyba codzienność na oddział neurologicznym ,gdy dyżur pełni pani doktor."Boże widzisz, a nie grzmisz "

Zachowanie pani doktor jest wręcz karygodne.Bezczelne odzywki,chamskie zachowanie,trzaskanie drzwiami sali gdzie leżą chorzy pacjęci to chyba codzienność na oddział neurologicznym ,gdy dyżur pełni pani doktor."Boże widzisz, a nie grzmisz "

1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Nigdy nie byłam tak chamsko potraktowana przez lekarza- unikajcie jej jak ognia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nigdy nie byłam tak chamsko potraktowana przez lekarza- unikajcie jej jak ognia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Nigdy nie spotkałem tak bardzo bezczelnego i ordynarnego lekarza. Zero szacunku do pacjenta. Miałem wrażenie, że swoją pracę wykonuje za karę.

Nigdy nie spotkałem tak bardzo bezczelnego i ordynarnego lekarza. Zero szacunku do pacjenta. Miałem wrażenie, że swoją pracę wykonuje za karę.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
  lastseen stat