| Zaufanie do kompetencji | 1,9 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 1,8 |
| Poświęcony czas | 2,1 |
| Kompleksowość podejścia | 1,9 |
| Uprzejmość | 2,1 |
| Godny polecenia | 1,8 |
| Zaufanie do kompetencji | 1,9 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 1,8 |
| Poświęcony czas | 2,1 |
| Kompleksowość podejścia | 1,9 |
| Uprzejmość | 2,1 |
| Godny polecenia | 1,8 |
| Zaufanie do kompetencji | 5,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 5,0 |
| Poświęcony czas | 5,0 |
| Kompleksowość podejścia | 5,0 |
| Uprzejmość | 5,0 |
| Godny polecenia | 5,0 |
Wspaniały lekarz, na którym zawsze można polegać. Szybko podejmuje decyzje i zrozumiale przekazuje informacje. Po konsultacjach z Panią doktor, w końcu mam dobrze dobrane leki i mogę normalnie funkcjonować. Do tej pory nie było to możliwe. Dziękuję!
Wspaniały lekarz, na którym zawsze można polegać. Szybko podejmuje decyzje i zrozumiale przekazuje informacje. Po konsultacjach z Panią doktor, w końcu mam dobrze dobrane leki i mogę normalnie funkcjonować. Do tej pory nie było to możliwe. Dziękuję!
| Zaufanie do kompetencji | 1,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 1,0 |
| Poświęcony czas | 1,0 |
| Kompleksowość podejścia | 1,0 |
| Uprzejmość | 1,0 |
| Godny polecenia | 1,0 |
Z dr Warło spotkałam się na Izbie Przyjęć Oddziału Neurologii w Wodzisławiu Śląskim. Nie spotkałam się jeszcze z takim podejściem do pacjenta. Zostałam potraktowana bardzo źle, jakbym była nikim a Pani Doktor wiedziała wszystko... Zamiast zająć się problemem z którym przyszłam, wymyślała niestworzone rzeczy, była bezszczelna, niemiła, wręcz chamska. Zachowuje się jakby pracowała za karę i pod przymusem a pacjent to zło konieczne. Nie polecam i polecam unikać jeśli tylko się da. Można się tylko zdenerowować.
Z dr Warło spotkałam się na Izbie Przyjęć Oddziału Neurologii w Wodzisławiu Śląskim. Nie spotkałam się jeszcze z takim podejściem do pacjenta. Zostałam potraktowana bardzo źle, jakbym była nikim a Pani Doktor wiedziała wszystko... Zamiast zająć się problemem z którym przyszłam, wymyślała niestworzone rzeczy, była bezszczelna, niemiła, wręcz chamska. Zachowuje się jakby pracowała za karę i pod przymusem a pacjent to zło konieczne. Nie polecam i polecam unikać jeśli tylko się da. Można się tylko zdenerowować.
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
| Zaufanie do kompetencji | 1,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 1,0 |
| Poświęcony czas | 1,0 |
| Kompleksowość podejścia | 1,0 |
| Uprzejmość | 1,0 |
| Godny polecenia | 1,0 |
Ze skierowaniem na oddział neurologiczny miałam znikomą przyjemność poznać Panią doktor. Pierwszy raz w życiu lekarz na mnie krzyczał tylko dlatego że mam skierowanie do szpitala. Dała mi odczuć, że gdybym się u niej liczyła miejsce dostałabym od razu. Coś strasznego, jak może lekarz tak traktować bezkarnie pacjentów!!!???
Ze skierowaniem na oddział neurologiczny miałam znikomą przyjemność poznać Panią doktor. Pierwszy raz w życiu lekarz na mnie krzyczał tylko dlatego że mam skierowanie do szpitala. Dała mi odczuć, że gdybym się u niej liczyła miejsce dostałabym od razu. Coś strasznego, jak może lekarz tak traktować bezkarnie pacjentów!!!???
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
| Zaufanie do kompetencji | 1,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 1,0 |
| Poświęcony czas | 1,0 |
| Kompleksowość podejścia | 1,0 |
| Uprzejmość | 1,0 |
| Godny polecenia | 1,0 |
Nigdy w życiu przez żadnego lekarza nie zostałam potraktowana w tak chamski sposób. Pani doktor jest osobą o raczej niskiej kulturze osobistej. Podczas wizyty wrącała złośliwe komentarze, przewracała oczami, miałam wrażenie, że robi mi łaskę, że w ogóle się do mnie pofatygowała. Nie polecam.
Nigdy w życiu przez żadnego lekarza nie zostałam potraktowana w tak chamski sposób. Pani doktor jest osobą o raczej niskiej kulturze osobistej. Podczas wizyty wrącała złośliwe komentarze, przewracała oczami, miałam wrażenie, że robi mi łaskę, że w ogóle się do mnie pofatygowała. Nie polecam.
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
| Zaufanie do kompetencji | 5,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 5,0 |
| Poświęcony czas | 5,0 |
| Kompleksowość podejścia | 5,0 |
| Uprzejmość | 5,0 |
| Godny polecenia | 5,0 |
Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam, wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta. Jestem zadowolona z przeprowadzonej diagnozy i dalszego leczenia. Na kazde pytanie zostala mi udzielona dokladna odpowiedz.
Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam, wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta. Jestem zadowolona z przeprowadzonej diagnozy i dalszego leczenia. Na kazde pytanie zostala mi udzielona dokladna odpowiedz.
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
| Zaufanie do kompetencji | 1,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 1,0 |
| Poświęcony czas | 2,0 |
| Kompleksowość podejścia | 1,0 |
| Uprzejmość | 1,0 |
| Godny polecenia | 1,0 |
Zostałem przyjęty jak scierwo nie pacjent potraktowano mnie gorzej jak psa byłem już u wielu lekarzy ale z taka pogardą nienawiścią do czlowieka i pacjenta sie jeszcze nie spotkałem..
Zostałem przyjęty jak scierwo nie pacjent potraktowano mnie gorzej jak psa byłem już u wielu lekarzy ale z taka pogardą nienawiścią do czlowieka i pacjenta sie jeszcze nie spotkałem..
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
| Zaufanie do kompetencji | 1,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 1,0 |
| Poświęcony czas | 1,0 |
| Kompleksowość podejścia | 1,0 |
| Uprzejmość | 1,0 |
| Godny polecenia | 1,0 |
Zachowanie pani doktor jest wręcz karygodne.Bezczelne odzywki,chamskie zachowanie,trzaskanie drzwiami sali gdzie leżą chorzy pacjęci to chyba codzienność na oddział neurologicznym ,gdy dyżur pełni pani doktor."Boże widzisz, a nie grzmisz "
Zachowanie pani doktor jest wręcz karygodne.Bezczelne odzywki,chamskie zachowanie,trzaskanie drzwiami sali gdzie leżą chorzy pacjęci to chyba codzienność na oddział neurologicznym ,gdy dyżur pełni pani doktor."Boże widzisz, a nie grzmisz "
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
| Zaufanie do kompetencji | 1,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 1,0 |
| Poświęcony czas | 1,0 |
| Kompleksowość podejścia | 1,0 |
| Uprzejmość | 1,0 |
| Godny polecenia | 1,0 |
Nigdy nie byłam tak chamsko potraktowana przez lekarza- unikajcie jej jak ognia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nigdy nie byłam tak chamsko potraktowana przez lekarza- unikajcie jej jak ognia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
| Zaufanie do kompetencji | 1,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 1,0 |
| Poświęcony czas | 1,0 |
| Kompleksowość podejścia | 1,0 |
| Uprzejmość | 1,0 |
| Godny polecenia | 1,0 |
Nigdy nie spotkałem tak bardzo bezczelnego i ordynarnego lekarza. Zero szacunku do pacjenta. Miałem wrażenie, że swoją pracę wykonuje za karę.
Nigdy nie spotkałem tak bardzo bezczelnego i ordynarnego lekarza. Zero szacunku do pacjenta. Miałem wrażenie, że swoją pracę wykonuje za karę.
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.
| Usługa | Cena (zł) |
|---|
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: