dr n. med. Mieczysław Cebulski

Neurolog

3,3
2,3

bardzo konkretny lekarz-polecam z czystym sumieniem.

bardzo konkretny lekarz-polecam z czystym sumieniem.

Zero zainteresowania pacjentem. Zamiast prowadzić choroby stwierdzone klinicznie, na podstawie wywiadu stwierdza coś zupełnie innego. W minutę przejrzał dokumentację z siedmiu lat. To była pierwsza wizyta i trwała 3 minuty.

Przykład lekarza, któremu pacjent przeszkadza. Po oczekiwaniu ponad miesiąca na wizytę nie chciał wystawić skierowania na okresowe badania pacjenta z udokumentowaną chorobą zdiagnozowaną (za pomocą karty choroby) przez Instytut Neurologii w Warszawie. Błędnie kieruje do lekarza pierwszego kontaktu chociaż to jego obowiązek, który potwierdziłem w Naczelnej Izbie Lekarskiej. Sugeruję omijać tego Pana dużym łukiem (nie pomoże).