dr n. med. Mieczysław Kossek

1,7
1,9
1,6
1,7

Ten pan zupełnie minął się z powołaniem. Traktuje dzieci jak przedmioty, krzyczy na nie i jest bardzo arogancki. Rodziców traktuje jak powietrze a nie jak partnerów do rozmowy. Taki lekarz nie powinien leczyć ludzi a przede wszystkim dzieci.Szkoda ze po tak złych opiniach nie jest w stanie się zmienić. Odradzam zdecydowanie wizytę i leczenie u niego, zero kultury, zero fachowości, zero podejścia... bardzo nieprzyjemny człowiek gburowaty....dla mnie beznadziejny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niestety miałam okazje poznać Pana w sanatorium GORD!!!!!!!Powinien być zwolniony i to dyscyplinarnie!!!!!!!

Byłam u pana doktora podczas wizyty w sanatorium. Nie dość, że był nieuprzejmy to na dodatek jego diagnoza pozostawia wiele do życzenia. Jak się okazało coś co według niego było bólami samoistnymi okazało się ropnym zapaleniem ucha środkowego. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego pana.

Pierwsza wizyta wyglądała nawet zachęcająco, dobrze dobrany antybiotyk pomógł dziecku. Niestety, później było dużo gorzej. Wizyty krótkie, jakby na odczepnego, ciągłe szukanie papierów córki... Najbardziej zirytował mnie, gdy dopiero przy 5 lub 6 wizycie wpadł na pomysł, że najpierw trzeba sprawdzić, czy problemem zapalnym nie jest alergia - no, ale gdyby od razu pomógł, to nie miałby z nas "dojnej krowy". Nigdy więcej do niego nie pójdziemy.

dramat,dramat,dramat.jak macie iść do niego lepiej iść na spacer po Rabce ,da to lepszy efekt.Zdecydowanie odradzam.Jest chamski i arogandzki.Dla niego pacjent to zło konieczne.Stacony czas,oby jak najmniej takich lekarzy.

Darzę dr Kosska pełnym zaufaniem. Leczę się u niego na od 15 lat zawsze z bardzo dobrym skutkiem.

Doskonały specjalista, zdecydowanie polecam.

Doskonały specjalista, zdecydowanie polecam.

Zgadzam sie w calosci z poprzednia opinia. Mnie zrazilo podejscie do dzieci. Rodzicow uwaza za smieci. Zdecydowanie odradzam.

Uważa się za bardzo dobrego lekarza a jest partaczem , wśród lekarzy też uważany za partacza w swojej dziedzinie. Bardzo lubi pieniążki od pacjentów nawet za przyjęcie do szpitala . Bije małe dzieci / 1 rok / po rączkach i przyjmuje w złych warunkach. Nie liczy się z opiniami innych lekarzy tzw/ lekarz wszechmogący / nie szanuje nikogo nawet swoich podwładnych w szczególności rodziców . KOCHA PIENIĄŻKI nie polecam .Jego opinie są błędne i nie przyznaje się do tego !!!!!!!!!!!!!