lekarz Mieczysław Pyzio

2,4
2,6
2,4

Nie polecam, brak kompetencji. Jak tacy ludzie mogą być lekarzami. Kilkutygodniowemu dziecku przepisuje leki które są od 3 lat. Sprawa zgłoszona do NFZ

Wizyta w Gdowie na calodobiwce. Godz 22. Zaczynajac od wejscia pani byla tam za kare , przeszkodzilam w ogladaniu wspolnie kabarrtu. Usiaść poczekać ,mysle sobie pewnie jest ktos w gabinecie. Mylilam sie ...po kilku ninutach kabarrt wylaczony wychodzi zasnany pan i zaprasza do gabinetu. Po pana minie nie wysuwam zadnyvh wniiskow. Procz tego ze ..lekarzem jest sie z powolania nie obowiazku . Pan i pani moga siedziec w domu nikt nie zmusza do pracy. Jesli chodzi o leczenie zalagodzone objawy a nie przyczyna.

Fatalne doświadczenie, byłam u lekarza na opiece całodobowej i powiedziałam ze nigdy więcej. Lekarza wrecz trzeba było przepraszać ze przyjechało się o tej porze, nie mowiac o tym ze nie dowiedziałam się co tak naprawde mi dolega. Nie polecam, omijać szerokim łukiem

Znam Pana doktroa od wielu lat i w moim przypadku nie było żadnych zarzutów, zawsze kompetenty i nigdy się nie pomylił odnośnie diagnoz wystawianych moim przypadkom chorobowym, które były potwierdzane u innych lekarzy

Nie polecam, bardzo niesympatyczny lekarz, niekompetentny, za grosz empatii i podejścia do pacjenta, bylismy u Pana doktora z dzieckiem na calodobowej opiece, z wielkim pospiechem zbadal synka nie szczędząc irytujących komentarzy pod jego adresem( nie pojmuję jak lekarz moze nasmiewac się z malego dziecka),po czym dopytując Pana doktora jaka diagnoza stwierdził zapalenie oskrzeli które inny pediatra oczywiscie wykluczyl i koniecznosc podania antybiotyku. Taka osoba wdlug mnie nie powinna wykonywac takiego zawodu.

Rzeczowy, konkretny, solidny lekarz. Od pierwszego kontaktu czułem , że jego celem jest skuteczna pomoc. W czasie badania jest bardzo skupiony, zadaje precyzyjne pytania, bardzo dokładnie osłuchuje pacjenta. Facet wie co robi! Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Doktora. Inni nie potrafili, a On mnie wyleczył!

Świetny lekarz, dobre podejście jak do normalnego człowieka. Lekarz na prawdę chciał mi pomóc na wszelkie sposoby

Chamski, brak jakiekolwiek podejścia do pacjenta. Jeśli ktoś jest już wypalony zawodowo to powinien zrezygnować z pracy, a nie być na siłę. Nie polecam.

Paranoja jak.ktos taki.może sie nazywać lekarzem wogole, stojąc przed tym.lekarzem odrazu sie odechciewa.wszystkiego!