Lekarze Międzyrzec Podlaski

lekarz Elżbieta Misiak

Internista, Diabetolog

21-560 Międzyrzec Podlaski

Polecam z całego serca, lekarz z powołania. Osoba ciepła i życzliwa.Profesjonalistka. Dziękuję Pani doktor za wszystko. Pacjentka
Opinia dodana przez: Ewa

Urszula Świderska-Netczuk

Alergolog, Medycyna estetyczna

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Gabinet Medycyny Estetycznej
Zahajkowska 8C
21-560 Międzyrzec Podlaski

cudowna Pani Doktor. Profesjonalna, cierpliwa, naprawdę znająca się na tym co robi! W 100% mogę polecić. Oby więcej takich lekarzy!!
Opinia dodana przez: lidia

lekarz Sylwia Cichosz

21-560 Międzyrzec Podlaski

Wspaniały lekarz,kompetentna,życzliwa.Posiadająca zasób wiedzy merytorycznej. Zawsze uśmiechnięta.Szanuje człowieka.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Kryśków

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Międzyrzec Podlaski

Doskonały specjalista, lekarz z zasadami, człowiek godny gorącego polecenia. Ma niesamowite zdolności operacyjne. Na prawdę szkoda, że taki człowiek pracuje na takiej prowincji, jaką jest Międzyrzec, miejsce dla takich ludzi jest w najlepszych klinikach w kraju.

lek. dent. Agnieszka Dudzińska

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyszyńskiego 5 b lok 21
21-560 Międzyrzec Podlaski

Bardzo dobry stomatolog. Pani Agnieszka profesjonalnie i cierpliwie podchodzi do dzieci. Jest sympatyczna przez co wzbudza ich zaufanie. Całość leczenia na najwyższym poziomie. Nowoczesny gabinet, zawsze wizyty na czas. Polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Agnieszka Chrostowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MALA-DENTAL
ulica Wiejska 4
21-560 Międzyrzec Podlaski

Miła, kompetentna i solidna pani. Zawsze poinformuje co robi i dlaczego , przedstawi najlepsze rozwiązanie problemu i skutecznie leczy!

lekarz Jolanta Konopka

Dermatolog

Konopka Jolanta Poradnia Dermatologiczna
Lubelska 38
21-560 Międzyrzec Podlaski

Miałam koszmarny trądzik. Pani dermatolog wybrała leki idealnie i dzięki temu pozbyłam się problem w zadziwiająco krótkim czasie. Jestem w stu procentach zadowolona i szczerze polecam.

lekarz Dorota Kubiszyn

Gabinet Okulistyczny Dorota Kubiszyn
Pl. Jana Pawła II 6
21-560 Międzyrzec Podlaski

Z czystym sumieniem polecam wizyty u pani doktor. To świetna specjalistka, empatyczna, cierpliwa i podchodzi z szacunkiem do każdego pacjenta. Wizyta doboru okularów przebiegła w miłej atmosferze, bez pośpiechu.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Norbert Kubiszyn

ul.Wiejska
21-560 Międzyrzec Podlaski

Nie polecam pana doktora!!! Przed zajściem w ciążę wizyty były ok, nawet sugerował zajście w ciążę. A gdy już w nią kontynuowałam swoje wizyty, zrobił mi badania w tym cytologie - oczywiście wszystko prywatnie, okazało się że te wyniki zaginęły czyli kasa wzięta a wyników nie ma!!!! wyciąganie kasy z pacjenta!!! pod koniec ciąży czyli jakieś 2 miesiące przed porodem żadnego usg. Trafiałam 2 dni przed porodem do szpitala ze ...

lekarz Urszula Grzyb

ul.Wiejska
21-560 Międzyrzec Podlaski

Witam. Jestem pacjentką Pani dr Grzyb od niedawna ale jestem bardzo mile zaskoczona jej podejściem do pacjentki. Pani doktor jest sympatyczna i miła. Poświęca czas każdej pacjentce i dlatego czasami trzeba poczekać na swoją kolej ale warto. Wykonuje komplet badań i wystawia szczegółowe skierowanie na badania. Wszystko skrupulatnie tłumaczy. Jest delikatna,pomocna i rzeczowa. Szczerze polecam Panią Dr Urszule Grzyb i jestem bardzo z niej zadowolona.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Malwina Sypiańska

21-560 Międzyrzec Podlaski

Podczas wizyty Pani doktor wszystko wyjaśnia i odpowiada szczegółowo na każde pytanie. Jest bardzo delikatna podczas wykonywanych badań. Wizyty przebiegają profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Bardzo sympatyczna, konkretna i wzbudzająca zaufanie osoba. Szczerze polecam!

Jadwiga Patkowska

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MALA-DENTAL
ulica Wiejska 4
21-560 Międzyrzec Podlaski

jestem dobrych myśli, w szczerą rozmowę, trafną diagnozę i pozytywne zmiany, że dobro potrafi się rozprzestrzeniać, przenikać zakamarki i budzić radość i szczeście, właśnie bezinteresowność i wdzieczność
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Łukasz Prokopczuk

Neurolog

MEDISPHERA CENTRUM MEDYCZNE
JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 83
21-560 Międzyrzec Podlaski

Nie polecam wpisuję mniejsze ilość leków chociaż prosimy o większą ilość nie przepisze jakby nie wiem co to było a bierze i tak jak za wizytę naprawdę bardzo nie polecam na górze na sitkowskiego są lepsze neurolodzy
Opinia dodana przez: Michal

lekarz Mirosław Tarkowski

ulica Orzechowa 2G
21-560 Międzyrzec Podlaski

"Pacjentka" nie ma racji. Znam p. doktora od 30 lat. Zawsze uśmiechnięty,miły i jak dotąd najlepiej robi operacje

lekarz Szczepan Kunka

SPZOZ Międzyrzec Podlaski
Międzyrzec Podlaski

Super kompetętny lekarz,wesoły z fajnym podejściem do pacjenta. Przychodnia w której pracuje świadczy usługi na wysokim ppziomie
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Barbara Fedoruk-Łosicka

ulica Kordiana 2
21-560 Międzyrzec Podlaski

jak powyzej. stanie w kolejkach masakra... madra bo jedyna w miescie. ludzie chyba tylko dlatego tam chodza. jak bym wiedziala ze tak bedzie nigdy w zyciu bym tam nie poszla tylko za te pieniadze wolala bym dojechac dalej i zeby ktos to zrobil porzadnie. niestety taka prawda

lekarz Zbigniew Dudziński

ul. Wiejska 13/163