lekarz Szczepan Kunka

2,9
2,4
2,5
2,5

Super kompetętny lekarz,wesoły z fajnym podejściem do pacjenta. Przychodnia w której pracuje świadczy usługi na wysokim ppziomie

Siedzi za biurkiem jakby na siłę i przysypia podczas wizyty. Poproszony o wystawienie potrzebnego skierowania ciężarnej wydał z wielka łaską i wyrzutem że skoro pacjentka chodzi prywatnie do ginekologa to i wszystkie badania również powinna robić prywatnie (ubezpieczona), bardzo, bardzo nie miła wizyta. Nie polecam

Zero zainterwsowania pacjentem, duze zainterwsowanie zona pacjenta. Brak udzielenia jakichkolwiek informacji najblizszej rodzinie. Zenada.

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tego lekarza i jutro deklaruję do niego też córkę. Podejście do pacjenta - super i naprawdę interesuje się losem i zdrowiem pacjenta.

Nie polecam, obojętność, żadnego zainteresowania pacjentem pytanie w czasie wizyty "jak się pan/ pani czuje?"

Może i kompetentny, ale więcej uwagi poświęca swojej pielęgniarce niż pacjentowi.

Świetny lekarz i takie same podejście do pacjenta ! I na dodatek mega przystojny może mnie badać bez końca ! :) ps. Polecam bo wszystko tłumaczy jak trzeba .... i cetera !

Przystojny lekarz, ojj bardzo przystojny w dodatku taki mądry :) anioł

Przystojny lekarz, ojj bardzo przystojny w dodatku taki mądry :) anioł

Panie Kunka Szczepanie! Ja mam takie pytanie: co się z Panem doktorem super internista stało? Może powrót do Kakolewy dobrze by Panu zrobił???

TRAKTUJE PACJĘTA JAK TOWAR, PRZEROŚNIĘTE EGO. PRZYDAŁO BY MU SIĘ TROCHĘ POKORY. MOŻE I KOMPETENTNY ALE PODEJŚCIE DO PACJĘTA TEŻ JEST WAŻNE.