Lekarze Mierzęcice

- 12
Wyjątkowy lekarz! Pani doktor jest nie tylko zaangażowana w leczenie pacjenta, ale także empatyczna i bardzo uprzejma. Zdecydowanie godny polecenia pediatra.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Grzegorz Winiarski

Internista, EKG

Najlepszy człowiek branży medycznej jakiego zna moja rodzina, człowiek z powołania nie z przypadku, dobro pacjenta jest najważniejsze, zawsze pomocny
Opinia dodana przez: Seweryn
Pani Lekarz godna polecenia, prowadzę u niej ciąże i jest jednym z niewielu lekarzy, której ufam i wiem, że mi pomoże, a moje dziecko jest w dobrych rękach. Miła, profesjonalna, kompetentna, nie ma u niej "głupich pytań", potrafi zrozumieć, wytłumaczyć. Polecam wszystkim kobietom.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Bardzo dobry lekarz , godny polecenia , cierpliwie , dokładnie w miłej atmosferze wszystko tłumaczy , badanie kolonoskopowe , które zawsze budzi niepokój u pacjenta Pan dr. przeprowadził delikatnie , z dużą umiejętnością praktycznie bezboleśnie
Opinia dodana przez: Karol
Jak do tej pory lekarz naprawdę godny polecenia. Potrafi wysłuchać, zaproponować konkretne sposoby leczenia dając pacjentowi wybór, a nie stawiając przed faktem dokonanym. A do tego mijając się na ulicy potrafi się zatrzymać i zamienić 2 zdania - ot tak, a to doprawdy rzadkie zjawisko.
Opinia dodana przez: bartek
Od kilku miesięcy jestem pod opieką dr Nowaka odbieram go jako bardzo dobrego fachowca .Wyróżnia się wysoką kulturą osobistą i dużym spokojem co z pewnością ma duże znaczenie jeśli pacjent jest zestresowany z powodu choroby .Konkretny ,empatyczny człowiek. Polecam pana doktora jak i szpital w Czeladzi . Świetni lekarze ,uprzejmy personel .
Opinia dodana przez: Marta
Lekarz o niesamowitej empatii, wykazujacy sie ogromnym zaangazowaniem w stosunku do przypadku pacjeta. Bardzo kompetentna lekarka, Uratowala zycie moim rodzica. Dziekuje!
Opinia dodana przez: Emilia Maleska