dr n. med. Mikołaj Sieciechowicz

Urolog

Do takiego lekarza chce się chodzić . Bardzo kulturalny i profesjonalny. Wszystko wytłumaczył i przede wszystkim kompleksowo zbadał.

Wspaniały lekarz. Zaangażowany w leczenie, udziela porad, wskazówek, tłumaczy w sposób zrozumiały dla laika, dla mnie lekarz z powołania, a w dzisiejszych czasach rzadko takich można spotkać, niestety.

polecam, kompetentny, słucha i szczełówo dopytuje

polecam, kompetentny, słucha i szczełówo dopytuje

Lekarz na poziomie, bylem w certusie prywatnie, wytlumaczyl co i jak, dokladnie zbadał, zero stresu ;) szczerze polecam : )

Bardzo sypatyczny,z bardzo dobrym kontaktem lekarz,dostepny mozna zwierzyc sie z problemu wysłucha i doradzi,jak postepowac dalej,wyleczył mnie z choroby która meczyła mnie dosc długo ,teraz chętnie chodze na kontrolne wizyty,jestem bardzo zadowolony ,ze spotkałem takiego lekarza ,polecam.

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłem do tej pory. Bardzo uprzejmy i kontaktowy. Szybka diagnoza, badanie i po tygodniu problem z głowy :)

Bardzo dobry urolog,jestem zadowolony z leczenia ,polecam/bez stresu mozna porozmawiac na tematy dotyczace problemu zwiazanego z chorobą/

Bardzo miły, kompetentny i uczciwy lekarz. Ma duże doświadzczenie w urologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Pełny profesionalizm!!! Serdecznie polecam!

Wciąż poszukujesz "Urolog Poznań"?

ulica Radosna 10
60-593 Poznań