lekarz Mikołaj Wiśniewski

Świetny lekarz z podejściem do pacjenta. Leczył mnie oraz moją rodzinę w POZ. Nie byłem nigdy u lepszego !

Lekarz godny polecenia każdemu! Przesympatyczne podejście do pacjenta, zaangażowanie w proces diagnozowania i leczenia, kompetentny, chętny do pomocy. Widać, że praca lekarza sprawia Panu Mikołajowi dużą przyjemność i czerpie z tego satysfakcję, a przez to widać efekty w postaci dużej wiedzy przekładanej na praktykę i zadowolenia pacjentów. Pozdrawiam Pana doktora i życzę dalszych sukcesów!

Lekarz z pasją. Niestety niewielu takich można teraz spotkać. Lekarz, który ma misję i dąży do celu, jakim jest zdrowie pacjentów. Bo który inny lekarz poświęca własny czas wolny, żeby organizować treningi biegowe z pacjentami w niedziele i wspiera w rzucaniu palenia? Poza tym lek. Mikołaj to przede wszystkim ciepły, miły człowiek, ale pozytywnie uparty:) Wysłucha, zastanowi się, pomoże, nie zlekceważy żadnych objawów. Przyjeżdżałam na rehabilitację ruchową. Po kilku wizytach i mojej pracy w domu w formie zadanych przez lekarza ćwiczeń, nastąpiła znaczna poprawa. Lekarz pomógł mi także z problemem zdrowotnym, który bagatelizowali inni lekarze, albo stawiali złe diagnozy. Polecam, bo wybór tego lekarza to Państwa szybszy powrót do zdrowia.

Polecam Pana Doktora jako specjalistę w swej dziedzinie. Zaangażowanie w historię każdego pacjenta jest godne naśladowania. Wiedza merytoryczna wraz z praktyka, która Pan Doktor nabywa z ogromną pasją sprawiają, że można spokojnie powierzyć swoje zdrowie w jego kompetencje. Polecam. Polecam. Polecam.

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, lekarz z pasją. Zawsze przyjął mnie z każdym moim problemem, nie odsyłał jak inni lekarze. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Co ważne lekarz Mikołaj jest bardzo pozytywną osobą, co udziela się pacjentom :) Z całego serca polecam i oby więcej takich lekarzy!

Nie ma co dużo pisać, jest niesamowity. Diagnozy szybkie i trafne. Podejście do pacjenta, oraz atmosfera panująca w jego gabinecie jest niepowtarzalna. Jest naprawdę SUPER lekarzem!!!

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, trafne diagnozy, skuteczne leczenie, kompetencje, przyjazna atmosfera. Szczerze polecam!

Spotkałam na swej życiowej,chorobowej drodze wielu lekarzy lecz tylko jednego LEKARZA- Mikołaja Wiśniewskiego.

Opinie o lekarzach bywają różne, ale po wizycie u lekarza Mikołaja , twoje zdanie się zmieni. Jego kompleksowe podejście do pacjenta, jest godne polecenia dla wielu innych. Jako lekarz i człowiek zasługuje na 100% uznania.

Nigdy w życiu nie miałam okazji spotkać tak rewelacyjnego lekarza. Zacznę od tego iż można do niego zadzwonić, czy wysłać sms. Zawsze odpowie gdy tylko znajdzie czas. Jest bardzo miły, uprzejmy i czuć że leczenie ludzi to jego pasja. Podchodzi do pacjentów holistycznie, stara się całościowo patrzeć na problem i nie leczy objawów, ale szuka przyczyny. Leczy się u niego cała rodzina - jedną z jego specjalizacji jest medycyna rodzinna, ale oprócz tego jest terapeutą układu ruchu, wykonuje usg, zabiegi falą uderzeniową można u niego wyleczyć wszelkie dolegliwości, ból kręgosłupa, ...

Nigdy w życiu nie miałam okazji spotkać tak rewelacyjnego lekarza.
Zacznę od tego iż można do niego zadzwonić, czy wysłać sms. Zawsze odpowie gdy tylko znajdzie czas. Jest bardzo miły, uprzejmy i czuć że leczenie ludzi to jego pasja. Podchodzi do pacjentów holistycznie, stara się całościowo patrzeć na problem i nie leczy objawów, ale szuka przyczyny. Leczy się u niego cała rodzina - jedną z jego specjalizacji jest medycyna rodzinna, ale oprócz tego jest terapeutą układu ruchu, wykonuje usg, zabiegi falą uderzeniową można u niego wyleczyć wszelkie dolegliwości, ból kręgosłupa, ból biodra, kolana, łokcia. Choć ja nie palę to wiem, że pacjenci rzucają z nim palenie. Oprócz tego prowadzi warsztaty biegowe dla pacjentów - za darmo!!! No po prostu człowiek z pasją :) Oby więcej takich lekarzy! Jeśli ktoś chce znaleźć więcej informacji o nim, niech zerknie na jego stronę internetową Idziak&Wiśniewski. Ja polecam całym sercem. To wszechstronny, kompetentny i fantastyczny lekarz.