lekarz Miłosz Jasiński

Wyjątkowo wnikliwy, kompetentny i uczciwy lekarz. Tylko on rozpoznał u mnie wznowę nowotworu nerki, przeciwstawił się ordynatorowi, który twierdził inaczej, doprowadził do operacji i szczęśliwie ją przeprowadził. Jestem mu bardzo wdzięczna. Skromny, może trochę nieśmiały, ale bardzo życzliwy i kulturalny. Bardzo polecam.

Po wizycie u Pana "doktora" nie mogłam dojść do siebie przez długi czas. Nie mam pojęcia jak lekarz onkolog może być tak antypatyczny, niemiły, potraktował pacjenta jak zło konieczne, ton kompletnie lekceważący. Proszę nie korzystajcie z usług tego Pana.

Nigdy nie spotkałam się z tak lekceważącym podejściem do pacjenta! Dla tego lekarza Onkologia to fabryka pacjent wchodzi i wychodzi. Zero empatii, każdy urolog będzie lepszym od tego człowieka. Cyt. dr Jasińskiego "szkoda czasu żeby do niego przychodzić" a gdy zapytałam się jaki lekarz mógłby się moja sprawa zająć, wzruszył ramionami! Brak słów. Z całego serca każdemu potrzebującemu pomocy wizyty u tego człowieka odradzam.