lek. dent. Mira Wróbel

Jestem bardzo miło zaskoczona tak profesjonalnym podejsciem do pacjenta. 4 dni się męczyłam z bólem po wyrwaniu zęba, pani doktor, która mi wyrwała zęba powiedziała, że taki ból będzie i nic z tym nie zrobi. Dopiero Pani Dr Wróbel sprawiła, że przestało mnie boleć. Bardzo fajne podejście do pacjenta. Polecam każdemu kto boi się dentystów, ponieważ Pani Doktor sprawia, że nie ma potrzeby się bać, bo nic nie boli. Widać, że to lekarz z powołania.

Leczyłam się u Pani doktor wtedy kiedy była jeszcze studentką i miała praktyki. Już wtedy było widać ,że ta osoba będzie świetnym stomatologiem.Szkoda,że do Raciborza mam spory kawałek:)

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspaniały stomatolog i ortodonta! Profesionalne podejcie do pracy, uprzejmość i zupełnie bezinteresowna porada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) Powodzenia w pracy zawodowej. Dziękuje bardzo

Bardzo miła, serdeczna i uczynna młoda Pani Doktor potrafiąca pomóc w każdym przypadku. Znająca i stosująca nowoczesne materiały i metody leczenia. Do problemów stomatologicznych podchodzi nietuzinkowo, a wykonana przez nią praca jest staranna, dokładna i bardzo zadowalająca. Sam jestem pacjentem pod względem stomatologicznym jak i ortodontycznym. Jestem bardzo zadowolony z leczenia stomatologicznego oraz ortodontycznego. Żeby nie być gołosłownym to mogę podać przykład, że dwóch lekarzy chciało mi wykonać leczenie kanałowe na piątce (każdy może sobie wyobrazić ile coś takiego kosztuje) a Pani Doktor wyleczyła mi go bez potrzeby w/w leczenia, co pozytywnie odbiło mi się na budżecie. Od tego zabiegu minęły już dwa lata i wszystko jest ok. Następnie efekt po założeniu aparatu można była zaobserwować już po 1,5 tygodniu. Naprawdę polecam i serdecznie pozdrawiam

Lekarz godny polecenia. Wiedza i kompetencja na rzadko dziś spotykanym poziomie. Polecam mieszkańcom Raciborza i okolic.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Racibórz"?

CHIR-DENT-LASER WŁADYSŁAW STEFAŃSKI
ul. Łąkowa 1/1 (naprzeciw Tesco)

ulica Podwale 14/4

ul. Agnieszki 36
47-400 Racibórz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EDENT"
ulica Rudzka 81

Ryszard Jaremczak