Stomatolog Racibórz

dr n. med. Władysław Stefański

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

CHIR-DENT-LASER WŁADYSŁAW STEFAŃSKI
ul. Łąkowa 1/1 (naprzeciw Tesco)
47-400 Racibórz

U doktora bylam usuwac ząb poza łukiem, wszystko poszło gładko i bezboleśnie. Lekarz z powołania, bardzo sympatyczny i profesjonalny. Tak samo asystentka, przesympatyczna kobieta. Cena też przystępna, z następnym zębem na pewno wrócę do dr Stefańskiego, takich lekarzy nam trzeba, niech zyje 100 lat! :)
Opinia dodana przez: Kamila

Zbigniew Paluch

Ortodonta, Stomatolog

ulica Podwale 14/4
47-400 Racibórz

Jestem w trakcie leczenia i musze powiedziec ze wszystko przebiega bez zarzutow, do konca zostalo jeszcze troche czasu a juz widac efekty! co jest naprawde super, atmosfera tez jest mila w gabinecie, asystentki sa bardzo uprzejme, a doktor poswieca pacjentowi naprawde duzo czasu, a ceny sa naprawde przystepne, takze same plusy i polecam wszystkim! :)
Opinia dodana przez: Anka

lek. dent. Ewa Skafarowska-Łyko

Stomatolog, Ortodonta

ul. Agnieszki 36
47-400 Racibórz

Jestem pacjentką Pani dr Ewy, co mogę powiedzieć to na pewno to, iż jest ona profesjonalistą w dziedzinie ortodoncji. Jest osobą kompetentną, rzetelną, przesympatyczną z dużą dozą poczucia humoru i optymizmu, konkretną oraz szczerą ( nie obiecuje cudów tylko zawsze mówi jak jest i co można osiągną w konkretnym przypadku leczenia i oczywiście jaki będzie efekt końcowy). Pani doktor jest osobą zaangażowaną w to co robi i nie boi się ...
Opinia dodana przez: kulkaa

Ryszard Jaremczak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Racibórz

Doskonały dentysta i chirurg. Zawsze jestem zadowolona z leczenia, przy usunięciu ósemki przebił moje oczekiwania. Jestem w szoku, że taki zabieg został wykonany bez najmniejszego bólu. Chylę czoła i dziękuję. BARDZO BARDZO POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Paweł Arboczius

NZOZ DENTICA 24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Jana Kochanowskiego 3
47-400 Racibórz

Rewelacyjne podejście do pacjenta! Wcześniej na samą myśl o wizycie u dentysty robiło mi się gorąco.. Gabinet stomatologiczny wzbudzał we mnie lęk. Ten lekarz to zmienił. Pan doktor naprawdę jest genialny i czuć, że w 100% wie co robi i wie jak co zrobić, żeby pacjent czuł się komfortowo
Opinia dodana przez: Aga

Beata Ogińska

Racibórz

Przesympatyczna Pani doktor, która kocha swoją pracę, nie odmawia nikomu pomocy nawet w najtrudniejszych przypadkach - mówie tutaj także o sobie. Posiada ogromną wiedzę i kompetencje. Mimo kolejek i spędzania czasami dużo czasu w poczekalni warto ;) Warto zainwestować czas bo efekt jest piorunujący ;) Wcześniej chodziłam do innego ortodonty, który tylko pogłębił problem, kolejna ortodontka nie chciała mi pomóc aż w końcu trafiłam na Panią Beatę ;) Jestem jeszcze ...
Opinia dodana przez: Marta

Wiesława Drozd

Racibórz

Pani doktor bardzo miła uprzejma, w każdej chwili gotowa przyjąć jesli tylko bardzo boli

lek. dent. Mira Wróbel

Neo-Dent

47-400 Racibórz

Bardzo miła, serdeczna i uczynna młoda Pani Doktor potrafiąca pomóc w każdym przypadku. Znająca i stosująca nowoczesne materiały i metody leczenia. Do problemów stomatologicznych podchodzi nietuzinkowo, a wykonana przez nią praca jest staranna, dokładna i bardzo zadowalająca. Sam jestem pacjentem pod względem stomatologicznym jak i ortodontycznym. Jestem bardzo zadowolony z leczenia stomatologicznego oraz ortodontycznego. Żeby nie być gołosłownym to mogę podać przykład, że dwóch lekarzy chciało mi wykonać leczenie kanałowe ...
Opinia dodana przez: Krzysiek

lek. dent. Wojciech Sterańczak

Chopina 10/1
47-400 Racibórz

Bardzo miły lekarz, delikatny a co najważniejsze fachowiec w tym co robi. Jedyny lekarz w Raciborzu do którego nie boje się siadać na fotelu. Polecam

Anna Stuchly

ul.Mickiewicza
47-400 Racibórz

Gdybym nie trafiła kilkanaście lat temu do Pani Ani moje zęby mogły by nie być w takim stanie w jakim je mam, jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Mariola

Stomatolodzy w Raciborzu