mgr Mirela Zięcinamgr Mirela Zięcina - zdjęcie profilowe

mgr Mirela Zięcina

Psycholog

Nazywam się Mirela Zięcina – jestem psycholożką, coachem oraz diet coachem. Odbyłam roczny staż psychoterapeutyczny w Instytucie Gestalt w Krakowie, obecnie kontynuuję całościową czteroletnią szkołę psychoterapii w Szkole Gestalt w Krakowie. Studia z psychologii jak i kurs coachingowy ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.

Swoją pracę opieram na byciu w autentycznej i uczciwej relacji z klientem oraz opiece nad nim. Akceptująca postawa pomaga mi wspierać klienta w stawaniu się sobą, w odwadze do bycia tym, kim chce. Wiem, że każdy z nas ma wystarczające zasoby by być szczęśliwym i staram się, by moi klienci uznali swoje sprawstwo niezależnie od tego z jakim problemem lub celem do mnie przychodzą. W swojej pracy opieram się na zasadzie, że każdy z nas jest najlepszym ekspertem od swojego życia, a swoją rolę postrzegam jako bycie towarzyszką przy wzmacnianiu poczucia wartości klienta, rozwiązywaniu problemów, czy osiąganiu celów. Jestem świadoma, że każdy problem z którym przychodzą do mnie klienci jest niepowtarzalny i bardzo ważny. Kluczowe jest dla mnie indywidualne podejście do każdej osoby, relacja oparta na współpracy i zaufaniu. Nieustająco pogłębiam swoją wiedzę i kompetencje poprzez udział w różnych warsztatach i szkoleniach oraz czytając fachową literaturę.
Inspiruje mnie również Frank Farelly – twórca terapii prowokatywnej.

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą w wieku 15-18 lat.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam prowadząc indywidualne oraz grupowe sesje dla dorosłych, młodzieży, dzieci i osób z różnymi niepełnosprawnościami.

Diet coaching, czyli wsparcie psychologiczne w procesie odchudzania:
Pracuję nad obrazem ciała, emocjami, przekonaniami, nawykami, motywacją, stresem, zaburzeniami odżywiania. Pomagam układać relacje z jedzeniem. Nie układam diet, ale pomagam budować zdrowe nawyki żywieniowe po to by zrozumieć siebie i żyć świadomie.

Miałam wielkie szczęście, że trafiłam ze swoimi problemami akurat do Pani Mireli. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu wychodzę ze stanów lękowych. Pani Mirela Jest psychologiem pełnym empatii i zrozumienia. Serdecznie polecam każdemu.

Polecam Panią Mirelę w kwestii problemów życiowych. Trudno było się zebrać i wybrać ale cieszę się, że znalazłem kogoś kto pomaga mi poskładać to wszystko co się po rozwalało. Myślałem, że tylko wpadnę się wygadać ale teraz już wiem, że nie ma tak szybko. Złamanie stereotypów, które mialem odnośnie psychologów to pierwsze i ważne co się stało bo miałem inny obraz tego wszystkiego. Sympatycznie, przyjemnie i swojsko.

Pani Mirela jest świetną terapeutką, uczęszczam na regularne wizyty i na nowo układam sobie pewne rzeczy. Czuję się bardzo dobrze podczas wizyt i zawsze czekam z niecierpliwością na kolejną, empatia, zrozumienie, a przy tym wiedza i profesjonalizm.